

Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer
Hét makelaarsteam met de beste specialisten.Overzicht
9,4
49 beoordelingen
8
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Wij vinden wonen van levensbelang. Voor iedereen. Een huis moet een thuis zijn én een goede investering. Wij willen mensen graag duurzaam gelukkig maken. Met de verkoop- of aankoopprijs, met elke beslissing, met het hele proces. Dat is ons vak.
Specialisaties
Expat makelaar, Nieuwbouw, Bedrijfsruimte, Beleggen, Herbestemmen, Kantoren, Monument, Winkels
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Rachèl KroonNVM Register Makelaar
Roos VredenburgCommercieel Medewerker
Stefan VernooijNVM Makelaar
Linda PreesmanNVM Makelaar
Jamie BakkerCommercieel Medewerker
Wendela KlusmanVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 49 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,5
Alle medewerkers waren zeer vriendelijk en kundig. Ik kon altijd bellen of binnenlopen. De communicatie was zeer prettig en duidelijk. Echt een prima ervaring. De prijs kwaliteit heb ik een wat minder cijfer gegeven omdat ik van mening ben dat met de huidige gekte op de woningmarkt een woning bijna altijd zeer snel verkocht wordt en ik de courtage in verhouding hoog vind. In vergelijking met andere makelaars daarentegen was de prijs kwaliteit verhouding wel goed.
Een verkoper
•10,0
Het is een ontzettend fijne en deskundige makelaar. De onderbouwing van de vraagprijs en de gekozen verkoopstrategie waren zeer overtuigend. Wij zijn dan ook erg tevreden met de uiteindelijke verkoopprijs.
Een verkoper
•10,0
zeer adekwaat en zeer klant gericht. Wat kleiner kantoor waarbij de klant een persoonsgerichte service en begeleiding krijgt.
Kantoorgegevens
2132 TZ Hoofddorp
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten





Sociale media