

Overzicht
9,4
43 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met BrouwersHonselaarMakelaars B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
BrouwersHonselaarMakelaars is een full service makelaar met meerdere NVM makelaars werkzaam in de regio Den Bosch. Wij beschikken over een markant kantoor gevestigd op een hoek locatie in het gebouw "Poststaete" in het centrum van Berlicum.
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Jacques C.A. Brouwers R.M.NVM Register Makelaar (Directeur)
George A.M. HonselaarNVM Register Makelaar (Directeur)
Miranda SendersOfficemanager
Sylvia OosterwaalOfficemanager
Idette Honselaar - BrouwersAdministratief Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 43 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•7,5
De bepaling van de initiële verkoopprijs en dus de strategie heb ik duidelijk in handen gelegd van de makelaar..aangegeven dat ik daar geen verstand van heb. Ik had alleen een recent taxatierapport waar ik naar verwees. Vraagprijs bleek minstens 50K te hoog…0 reacties. Prijs drastisch verlaagd, wat wel wat reacties gaf, maar mogelijk heeft dat de interesse beïnvloed. Het vervelende was dat de makelaar ging zeggen dat ik degene was die de oorspronkelijke vraagprijs persé wilde, wat bij mij direct een gevoel van vertrouwensbreuk gaf..echter, de samenwerking direct stoppen kon door de noodzaak om snel te verkopen niet en inmiddels was de markt bekend met dit object…ik heb het moeten slikken en zakelijk (en vriendelijk) moeten blijven tot het eind. In het proces daarna heeft de makelaar nog wat fouten gemaakt, maar je kunt weinig doen, dan hopen op een koper..die kwam en gelukkig is dat uiteindelijk goed afgelopen. Ik had juist voor de ‘dorpsmakelaar’ gekozen, omdat ik verwachtte dat hij de lokale markt het beste kent en ons huis zeker goed zou kunnen verkopen. Bij de intake sprong de medewerker bijna een gat in de lucht, horende om wat voor woning het ging. Achteraf gezien heeft hij met 9500€ voor een huis van 6ton dat heel lastig is verkocht (4 maanden + tegenover een gemiddelde van 11 dagen) veel teveel gekost.
Een verkoper
•8,8
Fijne en deskundige makelaar goede presentatie en correcte afhandeling zeer aanbevelingswaardig . Sfeervol kantoor
Een verkoper
•9,3
Contact met Makelaar liep heel prettig,fijne samenwerking gehad,ik zou deze Makelaar zeker adviseren bij volgende huiszoekende
Kantoorgegevens
5258 KA Berlicum
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media