office-banner
Bato Makelaars en Woningadviseurs Logo

Bato Makelaars en Woningadviseurs

'Een goed gevoel'
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,2

33 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Bato Makelaars en Woningadviseurs. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies

Jouw huis verkopen in de regio Oss-Den Bosch? Hulp bij de aankoop van je droomwoning of een (gevalideerd/NWWI) taxatierapport nodig? Wij regelen het graag voor je. Met persoonlijk contact, jarenlange ervaring, eerlijk advies en passie voor het vak.


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Beleggen

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

WELKOM

Een huis verkopen of kopen in de regio Oss-'s-Hertogenbosch? Bato Makelaars en Woningadviseurs regelen het voor je. Met een vrolijk humeur, passie voor het vak en persoonlijke betrokkenheid. Bij Bato is er gelegenheid voor inspraak en een persoonlijke noot. Een goed en eerlijk advies is het credo. Je kunt rekenen op moderne tools, flexibele openingstijden, een 24/7 klantenintranet, optimale service en een fraaie woningpresentatie. Al bijna 25 jaar zijn Hans Peels en Angelique de Haas (beiden Registermakelaar/taxateur en woningadviseur) samen met de rest van het 'Bato team', werkzaam in de regio. Dit vanuit de vestigingen in Oss en 's-Hertogenbosch. Het 'Bato team' woont en werkt in de regio Oss-Den Bosch. We kennen de weg en weten wat er speelt. We hebben allemaal een gedegen opleiding in de makelaardij én spijkeren jaarlijks onze kennis bij door middel van permanente educatie. Misschien ben je op zoek naar jouw droomhuis of wil je juist je woning verkopen. Misschien wil je gewoon eens overleggen met een deskundige die met jou meedenkt, over een woning, over financiële planning, over fiscaliteiten, over.... Bel ons dan gerust eens. Wij helpen je graag. Dat is niet alleen ons werk, dat vinden we leuk!
Je wilt natuurlijk graag weten wat je kunt verwachten van jouw makelaar. Voor ons staat onze klant voorop. Wij zijn pas tevreden als jij dat ook bent! Onze klanten beoordelen ons vaak met een 9 of zelfs een 10. Daar zijn we natuurlijk super trots op. Wil je de beoordelingen lezen of wil je zelf jouw beoordeling achterlaten over ons? Dat kan. Wij verwijzen je graag door naar het betreffende gedeelte op onze kantoorpagina op Funda of naar onze facebook pagina. Ook voor een (NWWI) taxatie of een onafhankelijk hypotheekadvies ben je uiteraard bij ons aan het juiste adres. Neem gerust contact met ons op voor een kennismakingsgesprek of loop even binnen bij één van onze kantoren. Tot ziens!Team Bato MakelaarsHans, Angelique en Debbie

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Dhr. Nelissen, Verkoper in 2025

“Heel professioneel en kundig ze weten waar ze over praten staan altijd voor je klaar Dankjewel voor de snelle verkoop en de goede begeleiding ”

Medewerkers

  • Hans Peels RMT - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Hans Peels RMTNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Angelique de Haas RMT - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Angelique de Haas RMTNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Debbie Bissels - Officemanager
    Debbie BisselsOfficemanager
Beoordelingen gemiddelde
9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 33 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 86% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Dhr. Nelissen

    Verkoper

    10,0

    Heel professioneel en kundig ze weten waar ze over praten staan altijd voor je klaar Dankjewel voor de snelle verkoop en de goede begeleiding

    8 mei 2025

  • Een Funda gebruiker

    Verkoper

    9,3

    Het contact met de makelaar was heel goed. Bij vragen kregen we zeer snel antwoord. We hebben het als zeer prettig ervaren.

    30 apr. 2025

  • Dhr. Tates

    Verkoper

    10,0

    Contact met makelaar was uitstekend, heb nooit op een reactie hoeven te wachten. Afhandeling van de verkoop verliep ook voorspoedig. Courtage was ook uitstekend in vergelijking met de lokale concurrentie.

    3 apr. 2025

Alle beoordelingen (33)

Kantoorgegevens

Kruisstraat 25
5341HA Oss
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media