

Overzicht
9,6
30 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Derks Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Monument
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
WOZ
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Henk DerksNVM Register Makelaar & Taxateur
Jochem Derks
Carla Derks - Van de Ven AA
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 30 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 93% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,0
Een heel prettig contact met zowel Henk als zoon Jochem . We hebben hen als zeer betrouwbaar ervaren.
Een verkoper
•10,0
Derks Makelaars hebben ons perfect begeleid met de verkoop van de woning. De persoonlijke begeleiding was zeer prettig. Henk en Jochem nogmaals dank
Een verkoper
•10,0
Het contact met de Derks makelaardij bevalt ons erg goed. Duidelijke communicatie en korte lijntjes. Wij zijn zeer tevreden!
Kantoorgegevens
5405 NA UDEN
- Ma08:45 - 17:30
- Di08:45 - 17:30
- Wo08:45 - 17:30
- Do08:45 - 17:30
- Vr08:45 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media