

Overzicht
9,3
69 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met ERA Focus Makelaars Kennemerland B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
P. (Patrick) B.M. JansenNVM Register Makelaar (Directeur)
M. (Marc) C. WewerNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 69 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 98% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Patrick en Marc, dank voor de goede service en begeleiding bij de verkoop van de woning aan de Paardenkamplaan!
Een koper
•9,0
Ik ben echt super geholpen tijdens de zoektocht naar een eigen stekkie. Er werd met me meegedacht en gekeken om de juiste woning te vinden voor mij en mijn gezin. Ik ben echt top begeleid in alle fases, van zoektocht tot aan de notaris
Een verkoper
•10,0
Het contact verliep goed. Snel antwoord op alle vragen en enorm goed begeleid van a tot z. Ben zeer tevreden met Marc en zou iedereen ERA focus Makelaars aanraden.
Kantoorgegevens
1961 KA HEEMSKERK
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media