

Overzicht
9,6
55 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Hermsen Makelaars Nijmegen. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Beleggen, Horeca, Kantoren, Monument, Nieuwbouw, Winkels
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Engels, Duits, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Marcel H.F.M. HermsenNVM Register Makelaar
Jurrien van StratumNVM Makelaar- Cel HermsenNVM Makelaar
- Inge MaassenCommercieel Medewerker
- Dido MoormanCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 55 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 56% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,5
Fijne makelaar met prettig en laagdrempelig contact. Goede kennis van regio en markt. Huis was zo verkocht!
Een verkoper
•10,0
The contact was excellent. Everything was made possible in English, which was very helpful as expat, and all questions were answered in a timely manner both by phone and email. Advise on market value and preparing the house were very helpful and professional. The arrangement with the photographer was also conveniently taken care of.
Een verkoper
•9,0
In verband met de verkoop van ons ouderlijk huis, dat niet instapklaar te noemen was, kregen wij de tip zaken te doen met Marcel Hermsen. Een zeer ervaren en deskundig makelaar. Marcel heeft ons uitstekend geholpen en had veel goede tips, zo hebben wij vooruitlopend op de bezichtigingen diverse onderzoeken laten doen naar de staat van de woning en de rapporten zijn aan alle kijkers verstrekt zodat ze zich vóór de bezichtiging al in konden lezen en tijdens de bezichtiging gericht vragen konden stellen. Het aantal bezichtigingen en biedingen heeft onze verwachtingen ruimschoots overtroffen. Dankzij Marcel en Cel heeft ons ouderlijk huis nu eigenaren die het huis met ontzettend veel liefde en plezier naar de tijd van nu gaan verbouwen en verduurzamen. Onze tevredenheid betreft ook de communicatie met de dames op kantoor. Altijd snelle en correcte reacties als wij iets te vragen hadden.
Kantoorgegevens
6522 CC Nijmegen
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media