office-banner
KLARENBEEK VASTGOED Logo

KLARENBEEK VASTGOED

Persoonlijk, betrokken en veel deskundigheid!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,6

43 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met KLARENBEEK VASTGOED. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties


Specialisaties

Nieuwbouw, Bedrijfsruimte, Woningfotografie

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving

Deskundig en vertrouwdVoor professionele, persoonlijke bemiddeling en deskundig advies bij de aan- en verkoop van onroerend goed ben je bij ons: Henri Klarenbeek en Annette Klarenbeek aan het juiste adres. Daarnaast hebben we al jarenlang een samenwerkingsverband met hypotheekadviseur Jan van der Molen van HypotheekCompany Bemmel. De makelaardij is een complexe wereld en een woning kopen of verkopen is een hele opgave. Het is daarom prettig als iemand je goed advies kan geven over de huidige woningmarkt, bouwkundige aspecten, ontbindende voorwaarden, gemeentelijke bepalingen en het uitbrengen van een scherp, doch realistisch bod. Door middel van persoonlijke begeleiding, ervaring en kennis van zaken helpen wij bij één van de belangrijkste beslissingen in je leven. Daarnaast kun je ons ook inschakelen voor een taxatie en al je vragen omtrent onroerend goed. Met meer dan 30 jaar ervaring helpen wij je graag!

Professionele aanpak
Wanneer je besluit de verkoop en/of aankoop van je woning door Klarenbeek Vastgoed te laten verzorgen, kun je rekenen op een deskundige aanpak. Graag maken wij een afspraak om onze werkwijze in een persoonlijk gesprek aan je kenbaar te maken, omdat daden meer zeggen dan woorden.

LIKE onze Facebook- en Instagrampagina en je bent als eerste op de hoogte van het nieuwste aanbod!

https://www.facebook.com/KlarenbeekVastgoedBemmel/https://www.instagram.com/klarenbeekvastgoed/

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Henri heeft 23 jaar geleden het huis aan ons verkocht, dit zelfde huis heeft hij nu wéér verkocht. Wederom een top ervaring! Goede en snelle communicatie, geeft goed advies, stelt je gerust en geeft je vertrouwen in een goede afloop. Bedankt voor de goede en persoonlijke samenwerking!”

Medewerkers

  • Henri Klarenbeek - NVM Register Makelaar
    Henri KlarenbeekNVM Register Makelaar
  • Annette Klarenbeek - Vastgoedadviseur
    Annette KlarenbeekVastgoedadviseur
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 43 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 86% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Henri heeft 23 jaar geleden het huis aan ons verkocht, dit zelfde huis heeft hij nu wéér verkocht. Wederom een top ervaring! Goede en snelle communicatie, geeft goed advies, stelt je gerust en geeft je vertrouwen in een goede afloop. Bedankt voor de goede en persoonlijke samenwerking!

  • Een verkoper

    10,0

    Top makelaar, denkt met jouw mee en heeft inzicht in de wereld van huisverkopen. Zou hem zo weer kiezen👍

  • Een verkoper

    10,0

    Ter zake zeer kundig. Heel plezierig in de omgang. Komen afspraken na. Waarde volle adviezen. Kortom , zeer aanbevelingswaardig.

Alle beoordelingen (43)

Kantoorgegevens

Klappenburgstraat 1 B
6681 XN Bemmel
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media