

Overzicht
9,5
45 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met KLARENBEEK VASTGOED. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Specialisaties
Nieuwbouw, Bedrijfsruimte, Woningfotografie
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Henri KlarenbeekNVM Register Makelaar
Annette KlarenbeekVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 45 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,8
Een top team zijn ze samen! Deskundig, zeer prettig in de communicatie, afspraken worden na gekomen. Heel erg fijn!
Een verkoper
•9,3
Het contact met de makelaar verliep erg prettig. Er werd altijd snel, professioneel en duidelijk gereageerd op onze vragen. We zochten een makelaar die met ons meedacht en echt als sparringpartner naast ons stond, en dat is volledig waargemaakt. We zijn uitstekend begeleid, de verkoopstrategie werd goed besproken en alles verliep soepel. Altijd bereikbaar, nauwkeurig en betrokken. Een makelaar die we zeker aanbevelen!
Een verkoper
•10,0
Henri Klarenbeek is zeer deskundig en vriendelijk. Hij heeft alles goed geregeld!! Ik raad hem zeer zeker aan!
Kantoorgegevens
6681 XN Bemmel
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media