office-banner
Frans Knorth Makelaardij Logo

Frans Knorth Makelaardij

MAKELAAR | LINGEWAARD | OVER-BETUWE
Bel Stuur e-mail

Overzicht

8,5

11 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Frans Knorth Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Taxaties


Certificaten

VastgoedCert

NRVT

NWWI

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving

Het kiezen van een makelaar is een zaak van vertrouwen. Vertrouwen dat een makelaar zegt wat hij doet en doet wat hij zegt. Vertrouwen dat de makelaar zich enkel en alleen op uw belang richt. Vertrouwen dat hij deskundig is, actief is en zich voor de volle 100% inzet. Vertrouwen dat hij uw woning zo snel mogelijk verkoopt èn voor de best mogelijke prijs. Dat hij het nieuwe huis van uw dromen voor u vindt en gunstig aankoopt. Dat het taxatierapport de juiste waarde aangeeft en volledig is.

Daarom is het kiezen van een makelaar een zaak van vertrouwen. Dat vertrouwen willen wij graag waard zijn. Daar staan wij voor in.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Het contact met de makelaar en zijn team was prima verlopen. Ze hebben heel erg hun best gedaan om de woning snel en voor een goede prijs verkocht te krijgen. Ik ben ook erg te spreken over de geboden service. Hij was zijn courtage meer dan waard!”

Medewerkers

  • Frans Knorth - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Frans KnorthNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Barbra van Groningen - Arntz - Commercieel Medewerker
    Barbra van Groningen - ArntzCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
8,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 11 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 89% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    7,0

    Telefonisch goed bereikbaar. Heeft ons huis goed verkocht. Houdt zich niet altijd aan afspraken. Kantoor nauwelijks bereikbaar.

  • Een verkoper

    9,0

    Frans Knorth en Barbra hebben ons huis razendsnel verkocht. We zijn van begin tot eind volledig ontzorgd. Alles was snel, makkelijk en uitstekend geregeld. De communicatie was prettig en duidelijk. Een fijne ervaring, absoluut een aanrader!

  • Een verkoper

    9,0

    Frans was vanaf het begin bij de oriëntatie al goed voorbereid. Daarna liep de communicatie ook goed en vlot. Dat was echt een fijne samenwerking!

Alle beoordelingen (11)

Kantoorgegevens

de Plak 17
6681 DN BEMMEL
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • Za09:00 - 12:00
  • ZoGesloten

Sociale media