Overzicht
9,1
38 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Verbeek Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Financieel advies
Ons kantoor richt zich op de woningmakelaardij met als hoofdactiviteiten verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies.
Specialisaties
Monument
Certificaten
VastgoedCert ,
NWWI ,
NRVT ,
SEH
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Freek van CampNVM Register Makelaar & Taxateur
- Denise BoeijenNVM Register Makelaar & Taxateur
- Jessica VeldhuijzenCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 38 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een funda gebruiker
•Verkoper•8,3
9 apr. 2025
De verkoop was goed georgorganiseerd met goede aandacht dat alle essentiele documenten en informatie op de juiste tijd beschikbaar waren. De bieding en de bezoeken waren goed verlopen. Het proces had wellicht iets seller gekund in de beginfase. Omdat ik als verkoper in het buitenland woon was het belangrijk dat de makelaar veel werk uit handen neemt en dat was zo naar tevredenheid.
9 apr. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•8,8
25 mrt. 2025
Vriendelijk- helder- prettig en vooral snel doorgepakt. Alle afspraken waren snel en goed geregeld. Iets duurder dan andere makelaars, maar daarvoor wel een mooie verkoopprijs gekregen en met goede kennis van de markt, was de vraagprijs goed ingeschat. In mijn geval was het niet mijn eigen huis wat verkocht werd, ik kreeg weinig informatie over wanneer en hoeveel bezichtingen waren. Het bleek dat dit na te lezen was op een portaal. Hier lag nog een verbeterpuntje qua uitleg hierover. Al met al ben ik zeer tevreden.
25 mrt. 2025
Een funda gebruiker
•Verkoper•9,0
19 mrt. 2025
Goede begeleiding bij ver- en aankoop van woningen. Duidelijke communicatie en vriendelijk contact vanuit Verbeek.
19 mrt. 2025
Kantoorgegevens
6522AV Nijmegen
- Ma08:30 - 17:00
- Di08:30 - 17:00
- Wo08:30 - 17:00
- Do08:30 - 17:00
- Vr08:30 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoOp afspraak
Sociale media