office-banner
Ooststede Makelaars Logo

Ooststede Makelaars

Door +200 opdrachtgevers beoordeeld met een 9,6!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,6

48 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Ooststede Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

Bij Ooststede Makelaars houden wij van bijzondere woningen, bijzondere mensen en opdrachtgevers. Daar doen we heel veel voor. Nieuwsgierig? Lees onze reviews!


Specialisaties

Beleggen, Monument, Expat makelaar, Woningfotografie, Woningstyling

Certificaten

NWWI

NRVT

WFT

VastgoedCert

Talen

Engels, Frans, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Ambitieus in ons vak maar met een persoonlijke touch!


Wij stoppen veel energie in iedere opdracht en krijgen daar ook weer veel voor terug; inspiratie voor vernieuwende diensten, aanbiedingen en ideeën. We zijn enthousiast en gedreven in alles wat we doen en kennen de branche in al haar facetten. Niet alleen de zakelijke kant, maar ook sociale aspecten hebben onze volle aandacht. We zijn alert op nieuwe trends en vertalen dit in onze werkwijze.Met ons kantoor zijn wij regionaal en lokaal sterk verankerd in de regio Arnhem en Nijmegen. Wij vinden deze lokale verbinding heel belangrijk omdat het ons in staat stelt optimaal in te spelen op actuele ontwikkelingen en kansen. Ontwikkelingen en kansen die ons vak zo dynamisch en interessant maken!Wij geloven dan ook niet in 'doe-het-zelf' pakketten of uitgeklede diensten, maar opereren nadrukkelijk als full service makelaarskantoor. Dit betekent dat wij u alles uit handen nemen en dus compleet ontzorgen op basis van uiterst concurerende en transparante tarieven.Onze informele, laagdrempelige bedrijfscultuur en de hiermee samenhangende "no-nonsens" werkwijze is zonder meer succesvol te noemen. Onze vele opdrachtgevers beoordelen onze dienstverlening met een 9,6 op Funda!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Mooi iedere stap op de hoogte gehouden. Nauw contact. Zou altijd aanbevelen. Verkoop snel en soepel verlopen van begin tot einde.”

Medewerkers

  • Claudia van den Ordel - Commercieel Medewerker
    Claudia van den OrdelCommercieel Medewerker
  • Team Ooststede Makelaars
    Team Ooststede Makelaars
  • Bram van Zalk - NVM Register Makelaar
    Bram van ZalkNVM Register Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 48 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 85% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een koper

    10,0

    Nadat ik een huis gevonden had, heb ik Ooststede Makelaars benaderd voor ondersteuning bij de aankoop. Zo maakte ik kennis met Bram, die me heel goed geholpen heeft. Kernwoorden: Snel, flexibel, betrouwbaar, no-nonsense en eerlijk! Ook met Claudia was het prettig afstemmen, een fijn contact in een mix van persoonlijk en zakelijk. Kortom een aanrader! Ooststede heeft trouwens ook de verkoop van mijn huidige woning gedaan. Perfect!

  • Een koper

    9,8

    Bram is een geweldige makelaar die altijd beschikbaar is om mee te denken. Duidelijk, betrouwbaar, communicatief en proacatief.

  • Een verkoper

    10,0

    Mooi iedere stap op de hoogte gehouden. Nauw contact. Zou altijd aanbevelen. Verkoop snel en soepel verlopen van begin tot einde.

Alle beoordelingen (48)

Kantoorgegevens

Jan de Wittstraat 25
6512 EG Nijmegen
  • MaOp afspraak
  • DiOp afspraak
  • WoOp afspraak
  • DoOp afspraak
  • VrOp afspraak
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media