

Overzicht
9,2
66 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Broeckx Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Gespecialiseerd in verkoop van woningen, zowel bestaand als nieuwbouw. Onze makelaars verkoper op jaarbasis circa 350 woningen en hebben brede kennis en ervaring. Onze makelaars zijn tevens taxateur. Een taxatie nodig voor (her)financiering?
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Nieuwbouw, Kantoren, Woningfotografie
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Xavier BroeckxNVM Register Makelaar (Directeur)
- Ruud HesenNVM Register Makelaar & Taxateur
- Erik van den BerkmortelNVM Register Makelaar & Taxateur
- Kelly Lammerse-StrijboschOfficemanager
- Noël DriessenNVM Register Makelaar & Taxateur
- Lieke NooyenSecretaresse
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 66 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 67% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Broekx Makelaardij is vakbekwaam en deskundig met open en transparante visie en goed telefonisch bereikbaar. Ruud Hesen heeft ons van begin tot het einde begeleid bij de verkoop ,met een realistische verkoop prijs en ons ons huis was binnen 3 dagen verkocht. Overzichtelijke foto’s met duidelijke afmetingen, geweldig, Dankjewel Ruud
Een verkoper
•9,0
100 % kennis van zaken en markt Waardeloos dat de toelichting meer dan 100 karakters lang moet zijn !!!
Een verkoper
•8,3
Contact met makelaar Xavier verliep prima, heeft goed zicht op de huizenmarkt, maakt heldere afspraken met je, houd je tijdig en goed op de hoogte van vorderingen en bijzonderheden mbt verkoop en komt afspraken na.
Kantoorgegevens
5707 AA HELMOND
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten

Sociale media