office-banner
Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs Logo

Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs

WÉRKT VOOR JOU!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,2

143 beoordelingen

32

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Taxaties

  • Aankoop


Specialisaties

Nieuwbouw, Onteigening, Herbestemmen, Agrarisch en landelijk vastgoed, Bedrijfsruimte

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Welkom bij Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs. Met onze kantoren in Helmond en Eindhoven en 25 enthousiaste medewerkers gaan wij graag voor je aan de slag. Wat onderscheidt onze dienstverlening van de vele andere makelaars in onze regio?


Waardering van onze klanten

Natuurlijk kunnen wij je vertellen hoe geweldig wij het doen en hoe uitgebreid ons dienstenpakket is, maar wij laten liever onze klanten spreken! Uit reviews (uit meerdere bronnen verzameld) blijkt dat onze dienstverlening erg wordt gewaardeerd: Adriaan van den Heuvel makelaars en adviseurs wérkt voor jou!


Vanzelfsprekend doen wij ons best als no-nonsense kantoor, maar zonder onze klanten en relaties zou dit resultaat nooit behaald zijn!


Dat wérkt

Graag lichten wij onze werkwijze toe en laten we zien dat onze onderscheidende kwaliteit een meerwaarde is zonder meerprijs! Of je nu een woning wilt verkopen, hulp zoekt bij aankoop of een gedegen taxatie nodig hebt, schroom niet om ons te bellen. We komen graag bij je langs.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Super hoe ze ons hebben geholpen bij de verkoop van onze woning! Wij zijn erg tevreden! Het contact verliep soepel en wij werden het gehele proces goed op de hoogte gebracht! Top gedaan! ”

Medewerkers

  • Adriaan van den Heuvel - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Adriaan van den HeuvelNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Justin van der  Heijden - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Justin van der HeijdenNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Jeroen Adams - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Jeroen AdamsNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Frank Hendrikx - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Frank HendrikxNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Bas Teeuwen - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Bas TeeuwenNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Roy Howard - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Roy HowardNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen gemiddelde
9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 143 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 92% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    8,8

    Ons huis was zeer snel verkocht, dat wilde we ook graag aangezien ons nieuwe huis ook snel aandiende. Gekozen voor Adriaan van den Heuvel makelaar. Waren van mening dat zij onze wijk goed kende. Omdat we graag snel ons huis wilde verkopen hebben ook niet verder geshopt of makelaars tegen een goedkoper tarief hun diensten aanboden. We zijn afgegaan op mond op mond reclame. Begeleiding door Bjorn was goed. Geen mooie praatjes, maar duidelijk ook in zijn advies. Verkoop klaarmaken ging vlot aangezien we dit graag voor onze vakantie geregeld wilde hebben. De onderhandeling en afhandeling met de uiteindelijke kopers heeft hij snel en netjes geregeld. Blij dat de verkoop van ons huis vlot en netjes is verlopen.

  • Een verkoper

    10,0

    Super hoe ze ons hebben geholpen bij de verkoop van onze woning! Wij zijn erg tevreden! Het contact verliep soepel en wij werden het gehele proces goed op de hoogte gebracht! Top gedaan!

  • Een verkoper

    10,0

    Tygo was erg betrokken bij de hele procedure. Er was regelmatig contact over het verloop en de aanpak. Hij reageert snel op vragen en komt over als iemand die de markt goed kent en adviseert kundig over verschillende strategieën en over wat je kunt verwachten. Absolute aanbeveling!

Alle beoordelingen (143)

Kantoorgegevens

Hoofdstraat 155
5706 AL Helmond
  • Ma08:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Di08:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Wo08:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Do08:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • Vr08:30 - 12:30, 13:15 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media