

Hendrix & Huybregts Makelaars
De moderne makelaar met een frisse aanpak!Overzicht
9,5
24 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Hendrix & Huybregts Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Een perfecte combinatie van moderne makelaars die tevens het 'ouderwetse' makelen feilloos beheersen.Hét kantoor voor het verkopen, aankopen en taxeren van woningen!
Specialisaties
Woningstyling, Expat makelaar
Certificaten
NWWI,
NRVT
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Dick Hendrix RMTNVM Register Makelaar (Directeur)
Steven Verlaek KRMTNVM Makelaar
Yvette DijkhuizenCommercieel Medewerker- Linda ColstersVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 24 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•9,8
Een deskundige en professionele makelaar met veel kennis van de markt. Er wordt snel geschakeld, helder gecommuniceerd en gemaakte afspraken worden zorgvuldig nagekomen. De begeleiding gedurende het proces is prettig en betrouwbaar. Zeker een aanrader.
Een koper
•10,0
Steven werkt nauwkeurig, is heel betrokken en altijd bereikbaar. Veel dank voor al je hulp weer, en ik ben super blij dat je het leukste plekje in Eindhoven voor me gevonden hebt! Je hebt veel zorgen uit handen genomen, en dat was heel fijn!
Een koper
•8,5
Linda en Steven hebben ons vanaf het eerste contactmoment uitstekend geholpen! Ze werken doelgericht en persoonsgericht, het contact is snel en ze zijn laagdrempelig bereikbaar wat tevens zorgt voor een vloeiende communicatie. Ze hebben in het gehele proces gezorgd dat de voor ons onbekende huizenmarkt en alles wat daar bij komt kijken begrijpelijk is. Ook op persoonlijk vlak waren Linda en Steven een goede match, de humor mocht zeker niet ontbreken en droeg zeker bij aan de fijne begeleiding bij onze zoektocht en aankoop naar ons eerste koophuis. Wij kunnen nu gaan genieten van ons huis en hebben de begeleiding als zeer prettig ervaren!
Kantoorgegevens
5614 GC EINDHOVEN
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media