

Overzicht
9,6
41 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaar073. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Taxaties
Aankoop
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Internetmakelaar
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Mirjam van de LaarNVM Register Makelaar (Directeur)
Ivana van VugtCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 41 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•7,8
Prettig contact en is goed bereikbaar. Houdt rekening met persoonlijke omstandigheden en denkt mee met oplossingen
Een verkoper
•9,0
Pakt signalen, wensen en ideeën van verkopers goed op. Is pro-actief tijdens de verkoopperiode. Goede voorbereiding van het proces. Goede tussentijdse adviesen. Heel prettig en helder in de omgang. En niet te vergeten: uitstekende backoffice medewerker!
Een verkoper
•9,0
Hele fijne makelaar, open en eerlijk. Goed in contact en niet te beroerd om vragen te beantwoorden. Goed bereikbaar en meedenkend.
Kantoorgegevens
5245 PA Rosmalen
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media