

Overzicht
9,7
19 beoordelingen
1
Medewerker
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Bij Brigitte Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Wij helpen jou bij het maken van een succes van de verkoop van jouw woning! Ook voor een taxatie ben je bij ons aan het juiste adres. Mogen we een keer kennis komen maken?
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Engels, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
B.O.H. Schrijvers-MeijsNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 19 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 69% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Bij Brigitte Makelaars heeft ons vakkundig, geweldig en met heel veel begrip ondersteund met de verkoop van ons huis. Wij hadden nog nooit een huis verkocht, was voor ons zo nieuw en onbekend. Haar professionele inbreng was voor ons geruststellend en zeer waardevol. Wij raden iedereen Brigitte aan als makelaar.
Een verkoper
•10,0
Wij zijn zeer tevreden over Brigitte! Altijd snel contact en duidelijke communicatie. Niks op aan te merken!
Een verkoper
•10,0
Voor de derde keer met Brigitte zaken gedaan, helemaal top in snelheid, reactie, kennis. Echt super tevreden mee, wat mij betreft een aanrader.
Kantoorgegevens
5552 GW Valkenswaard
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- Za08:30 - 12:00
- ZoGesloten
Sociale media