

Overzicht
9,1
179 beoordelingen
38
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met leuk! makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Financieel advies
Specialisaties
Woningfotografie, Nieuwbouw, Herbestemmen, Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
SEH
Talen
Engels, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Max NoordijkMakelaar
Aryen VreekenAfdeling Beheer- Jesper van VeenNVM Register Makelaar & Taxateur
- Mariska LibrettoReceptionist
- Yvonne van der KevieCommercieel Medewerker
- Jochem VinkReceptionist
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 179 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 74% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,5
Deze makelaar weet wat het is om een woning te verkopen en levert een ‘all-inclusive’-concept van hoge kwaliteit. Wij zijn zeer tevreden omdat onze woning op de best mogelijke manier werd gepresenteerd. Helaas werd de eerste succesvolle verkoop door de kopers ontbonden, maar deze makelaar deed er gelijk alles aan om de woning meteen voor een tweede keer met succes te verkopen: ronduit geweldig.
Een verkoper
•9,5
Het contact met onze makelaar bij Leuk verliep heel soepel, vriendelijk, deskundig en respectvol. Dat gold tevens voor het contact met alle medewerkers, allen hele leuke mensen. Dat was ook de reden om Leuk als onze makelaar te kiezen. Ze hebben voor bijna alle acties iemand in huis, maken mooie foto’s, mooie brochures, geven goed styling advies etc. De lokatie waar je de gesprekken voert is top, een plek waar je graag verblijft. Met al deze ingrediënten samen duurt het meestal niet lang voordat je huis verkocht is. Bij ons hadden ze maar 12 dagen nodig. De volgende keer gaan we weer voor Leuk.
Een verkoper
•10,0
Een zeer professionele makelaar, goede communicatie, duidelijke uitleg, korte lijntjes, vrijwel direct antwoorden op vragen en een jong enthousiast team. Het maken van de foto’s en video’s, de styliste, iedereen is zeer gedreven en uitermate vriendelijk en gezellig. Dit alles heeft ervoor gezorgd dat wij de verkoop van ons huis als zeer prettig hebben ervaren. Wij raden deze makelaar van harte aan
Kantoorgegevens
4201 GD Gorinchem
- Ma08:30 - 20:00
- Di08:30 - 20:00
- Wo08:30 - 20:00
- Do08:30 - 20:00
- Vr08:30 - 17:00
- Za10:00 - 15:00
- ZoGesloten




Sociale media