office-banner
ZOOMER Makelaardij Logo

ZOOMER Makelaardij

Uw beste start èn finish in mooi wonen in Dordt!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,4

91 beoordelingen

5

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met ZOOMER Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Verhuur

  • Aankoop

  • Aanhuur

  • Taxaties


Specialisaties

Bedrijfsruimte, Nieuwbouw

Certificaten

NWWI

VastgoedCert

Talen

Duits, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Wij zijn Zoomer Makelaardij, een jong en professioneel makelaarskantoor met ruim 30 jaar ervaring in Dordrecht. Deze ervaring staat ergens voor!

Wij associëren ons graag met sport, dit vindt u terug in onze bedrijfsfilosofie. Sport verbindt mensen en het speelveld van de makelaardij heeft veel raakvlakken met sport. Onze makelaars leggen net als topsporters de lat hoog om het allerbeste resultaat te behalen. Edwin Zoomer is de bevlogen aanvoerder van het enthousiaste team dat 24/7 voor u klaar staat. Het is een aanvallend ingesteld team met een hoog scorend vermogen. Samen met u bepalen we de beste strategie naar een succesvolle (ver)koop van uw woning. Maak vrijblijvend een afspraak: 078 303 6666.

PS: Maak kennis met ons team in de onderstaande video van minder dan één minuut!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Een Funda gebruiker, Verkoper in 2025

“Niets dan lof voor de makelaar en de medewerkers op kantoor. Ik ben uitstekend begeleid gedurende het hele proces. ”

Medewerkers

  • Edwin Zoomer - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Edwin ZoomerNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Kevin Bresser - Vastgoedadviseur
    Kevin BresserVastgoedadviseur
  • Willy Ufkes - Secretaresse
    Willy UfkesSecretaresse
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 91 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 97% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een Funda gebruiker

    Verkoper

    9,0

    Prima, ging om een kleine verkoop, maar toch met enige hobbels. Goed opgepakt en uitgewerkt. Geheel tevreden.

    5 jun. 2025

  • Een Funda gebruiker

    Verkoper

    10,0

    Niets dan lof voor de makelaar en de medewerkers op kantoor. Ik ben uitstekend begeleid gedurende het hele proces.

    30 mei 2025

  • Dhr. Geurts

    Verkoper

    9,3

    Het contact met Edwin Zoomer was goed, altijd met de juiste informatie en op de juiste tijd. Je kon hem altijd bereiken voor het stellen van vragen. Zijn uitleg was altijd zeer uitgebreid en soms werd de uitleg daardoor wat 'vaag'. Ook zijn collega Kevin deed alle handelingen m.b.t. de verkoop van de Lage Molen voortreffelijk. Hij was altijd vriendelijk en vooral beleefd.

    10 mei 2025

Alle beoordelingen (91)

Kantoorgegevens

Dudokplein 219 B
3315KH Dordrecht
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media