office-banner
Kolpa Qualis International Realty Logo

Kolpa Qualis International Realty

Ons netwerk maakt het verschil

Overzicht

14

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Kolpa Qualis International Realty. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Woningfotografie, Woningstyling, Monument, Nieuwbouw, Herbestemmen

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

WOZ

FFP

SEH

Talen

Engels, Nederlands, Duits, Spaans

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Exclusief wonen vraagt om een onderscheidende aanpak

Bijzondere woningen vragen om een bijzondere aanpak. In het hogere segment draait het niet alleen om bereik, maar vooral om zichtbaarheid bij de juiste doelgroep, hoogwaardige presentatie en persoonlijke begeleiding.


Als aangesloten kantoor bij Qualis, een netwerk van ruim 55 makelaars, combineren wij lokale marktkennis met de kracht van een nationaal en internationaal platform. Via Qualis International Realty brengen wij exclusieve woningen onder de aandacht bij een zorgvuldig geselecteerd publiek, zowel in Nederland als daarbuiten.


Vertrouwen, relaties en een krachtig netwerk

In het hogere segment draait het niet alleen om bereik, maar vooral om relaties. Vaak kennen wij potentiële kopers al voordat zij actief op zoek gaan. Door écht te begrijpen wie iemand is, wat iemand zoekt en welke woonwensen daarbij horen, maken wij matches die verder gaan dan wat online platformen alleen kunnen realiseren.


Via onze eigen kanalen, Funda, het Qualis-platform, het Qualis Lifestyle Magazine en de Qualis Gallery zorgen wij voor hoogwaardige zichtbaarheid. Daarmee bereiken wij niet alleen actieve zoekers, maar ook liefhebbers van exclusief wonen die zich laten inspireren door bijzondere woningen en unieke locaties.


Zichtbaar waar nodig, discreet waar gewenst

Iedere woning verdient een aanpak die past bij haar karakter. Daarom werken wij met een eigen fotograaf gespecialiseerd in exclusieve woningen, een eigen marketingteam en hoogwaardige presentatie op maat.


Niet iedere verkoop vraagt om maximale zichtbaarheid. Daarom bieden wij ook stille verkoop, waarbij discretie, vertrouwen en persoonlijke begeleiding centraal staan. Van internationale exposure tot volledig discrete trajecten: wij stemmen onze aanpak af op de woning én op de wensen van onze opdrachtgevers.


Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Medewerkers

  • Sebastiaan van der Velden - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Sebastiaan van der VeldenNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Alexander van der Hoek - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Alexander van der HoekNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Rens Smit - NVM Register Makelaar
    Rens SmitNVM Register Makelaar
  • Marsha Grauwmeijer - NVM Register Makelaar
    Marsha GrauwmeijerNVM Register Makelaar
  • Steven Hansen  - NVM Register Makelaar
    Steven Hansen NVM Register Makelaar
  • Dianne Heersmink-Littouw - NVM Register Makelaar
    Dianne Heersmink-LittouwNVM Register Makelaar

Kantoorgegevens

Straatweg 94
3051 BL Rotterdam
  • Ma08:30 - 17:30
  • Di08:30 - 17:30
  • Wo08:30 - 17:30
  • Do08:30 - 17:30
  • Vr08:30 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media