

Overzicht
9,4
81 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Schouten Barmentlo Makelaars Almere. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Taxaties
Aankoop
Je wilt je huis verkopen of laten taxeren? Dan begeleiden wij je bij het proces. Het proces waarin je aan zoveel zaken moet denken, zoveel zaken moet regelen en ook nog te maken hebt met emoties. Wij helpen je graag in dit proces!
Specialisaties
Nieuwbouw, Expat makelaar
Certificaten
NWWI,
VastgoedCert,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Frances Schouten
Marcel SchoutenNVM Register Makelaar & Taxateur
Lilian Schouten NVM Register Makelaar & Taxateur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 81 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 92% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•10,0
contact verliep prima, we hebben juiste keuze gemaakt bij het bieden. Uiteindelijk is ons bod aangenomen.
Een verkoper
•9,0
Vanaf het begin tot het eind een goed en warm gevoel. Vooral mijn ervaringen met Frances zijn heel positief.
Een verkoper
•9,0
Het contact met de makelaar verliep prima . !! . Voor mij de beste makelaar van Almere . Ik raad het een ieder aan !!
Kantoorgegevens
1363 BM Almere
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten

Sociale media