office-banner
van Oossanen makelaardij Logo

van Oossanen makelaardij

Gevestigd in het Amersfoortse Bergkwartier

Overzicht

9,3

11 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met van Oossanen makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

Onze diensten richten zich uitsluitend op verkoop en aankoopbegeleiding van particulier onroerend goed in Amersfoort en wijde omgeving.


Certificaten

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

De afgelopen (bijna) 20 jaar heeft van Oossanen makelaardij een uitstekende naam opgebouwd in Amersfoort-zuid en omstreken.

Robert van Oossanen (NVM-makelaar) vormt samen met Jurian Hosman (binnendienst) het ideale team.

Het kantoor is gevestigd in het Amersfoortse Bergkwartier.


Overweegt u de verkoop van uw woning of bent u van plan deze kant op te verhuizen?

Loop gerust binnen bij ons kantoor aan de Utrechtseweg 57.

Onze gewaardeerde opdrachtgevers geven aan zéér tevreden te zijn en beoordelen ons kantoor als realistisch, persoonlijk, discreet en zeer toegankelijk.


Wij nemen alle tijd voor een kennismakingsgesprek en nodigen u van harte uit om dit zelf te ervaren.


Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Dat liep zeer constructief en met goed overleg en zeer informatief. Ook altijd bereikbaar. Dat vond ik zeer waardevol. ”

Medewerkers

  • Robert van Oossanen - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Robert van OossanenNVM Register Makelaar (Directeur)
  • J.F.E. Hosman - Officemanager
    J.F.E. HosmanOfficemanager
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 11 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 72% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    •

    10,0

    Dat liep zeer constructief en met goed overleg en zeer informatief. Ook altijd bereikbaar. Dat vond ik zeer waardevol.

  • Een koper

    •

    8,8

    Een heel prettige samenwerking waarbij onze makelaar ook op vakantie bereikbaar was! Uiteindelijk het gewenste resultaat.

  • Een koper

    •

    10,0

    Ze doen hun uiterste best om de juiste huis voor je te vinden en ook voor de beste prijs. Ze zijn ook heel goed in communiceren.

Alle beoordelingen (11)

Kantoorgegevens

Utrechtseweg 57
3818 EA AMERSFOORT
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media