

Overzicht
9,0
17 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Financieel advies
Specialisaties
Woningstyling, Woningfotografie, Veiling, Nieuwbouw, Bedrijfsruimte, Beleggen
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Duits, Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Esther de Kinkelder-LeuveldNVM Assistent-makelaar
Marijn de KinkelderNVM Register Makelaar
Myrthe JimminkCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 17 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 47% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Contacten verliepen altijd prima en zeer plezierig. Grote mate van deskundigheid van de lokale markt.
Een verkoper
•8,0
Contact was prettig en voldeed aan onze verwachtingen. Binnen een week was alles geregeld in de verkoop voor te bereiden en binnen een week was ons huis verkocht.
Een verkoper
•10,0
Prima! Het proces is prima verlopen. Prijs, kalmte etc. Geen verdere opmerkingen nodig. Verkooptraject verlopen also gehoopt.
Kantoorgegevens
7607 GE Almelo
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media