

Overzicht
9,5
2 beoordelingen
1
Medewerker
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Marcel Kon Makelaardij . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Kantoren, Winkels, Maatschappelijk vastgoed, Bijzonder beheer
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels, Duits, Frans
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2024
Medewerkers
M.R. KonNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 2 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 7% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Marcel Kon is een goede makelaar, goed bereikbaar, houdt zich aan zijn afspraken, vriendelijk en oprecht. Ik heb graag met hem te doen en heb dan ook al vaker van zijn diensten gebruik gemaakt
Een verkoper
•10,0
Van begin tot eind geweldige begeleiding gehad van deze makelaar. Super blij met hoe het gegaan is. Supergoed bijgestaan door Marcel en Ricardo. Echt een dikke vette aanrader. Duidelijk en snel ik houd ervan.
Kantoorgegevens
7622 GK BORNE
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media