office-banner
Team Snijders Makelaars Logo

Team Snijders Makelaars

Uw makelaar in Rijssen en omgeving.
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,2

20 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Team Snijders Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur


Specialisaties

Nieuwbouw

Certificaten

VastgoedCert

NRVT

NWWI

Talen

Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Al ruim 25 jaar houdt ons team zich bezig met verkoop, aankoop, taxaties en verhuurbemiddeling van onroerend goed voor zowel de particuliere als de zakelijke markt. Wij zijn actief in Twente met Rijssen–Holten als middelpunt. Ons team bestaat uit een beëdigd en gecertificeerd NVM-makelaar en twee commercieel medewerkers. Wij staan voor? Deskundigheid, enthousiasme, inzet, kwaliteit, maximale belangenbehartiging maar bovenal een persoonlijk contact. Niet alleen staat “team” voor de samenwerking op ons kantoor maar ook voor samenwerking met u als onze opdrachtgever. Samen met u maken we een “plan de campagne”, bespreken we het verkooptraject waarin we gebruik maken van onze deskundigheid en expertise maar waar ook rekening gehouden wordt met uw wensen en inbreng. Team Snijders Makelaars is lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM). Hans Snijders is als makelaar VastgoedCert gecertificeerd en als taxateur lid van het NRVT (Nederlands Register Vastgoed Taxateurs). Heeft u vragen over kopen, verkopen of taxeren van een woning, dan bent u van harte welkom en maken wij graag een afspraak om de mogelijkheden te bespreken.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“Fijn team, netjes en betrokken. Zeer tevreden! Alles goed geregeld. Makkelijk dat er ook met een online dossier wordt gewerkt. Al eerder deze makelaar gehad en toen ook al dik tevreden.”

Medewerkers

  • Hans Snijders - Directeur
    Hans SnijdersDirecteur
  • Helga Snijders - Commercieel Medewerker
    Helga SnijdersCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 20 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    5,5

    Het contact verloopt zakelijk, communicatie was niet altijd duidelijk. Als cliënt heb ik de gehele funda tekst aangepast naar de feiten van het huis. In originele tekst van makelaar bleek de sauna wel een welness waardoor de realiteit voor kijkers tegen viel. Voor de sleuteloverdracht in ons eigen huis was makelaar popi jopi aan het doen, voelde alsof hij tegen zijn eigen cliënten was. Hij had overal opmerkingen over, erg vervelend.

  • Een verkoper

    9,5

    Prettige contactmomenten en spontaan maar zakelijk onderhoud. Zowel bij aankoop nieuwe woning als verkoop huidige woning goed gevoel bij gehad en correct afgewerkt. Wij zijn zeer tevreden.

  • Een verkoper

    10,0

    Fijn team, netjes en betrokken. Zeer tevreden! Alles goed geregeld. Makkelijk dat er ook met een online dossier wordt gewerkt. Al eerder deze makelaar gehad en toen ook al dik tevreden.

Alle beoordelingen (20)

Kantoorgegevens

Hogepad 6 a
7462 WK RIJSSEN
  • Ma09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Di09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Wo09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Do09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Vr09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media