Pikeur Makelaars

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties


Specialisaties

Bedrijfsruimte, Kantoren, Monument, Nieuwbouw, Winkels, Recreatie

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands, Duits, Engels

Beoordelingen gemiddelde
9,1

Het gemiddelde is gebaseerd op 29 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,0

    Björn is een fijne makelaar. Hij heeft kennis van zaken, communiceert vlot, informeel waar dat past en professioneel waar dat hoort. Hij werkt samen met een ingespeeld team zodat ons huis mooi tot z’n recht kwam in de advertentie. In de onderhandelingen is hij rustig en geduldig maar bovenal een bekwame vakman.

  • Een verkoper

    10,0

    Wij zijn erg tevreden over de begeleiding van verkoopmakelaar Pikeur. Het hele verkoopproces is snel en soepel verlopen en alles werd goed geregeld. We hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren. Vriendelijk en behulpzame mensen die met je meedenken. Zeker een aanrader!

  • Een verkoper

    9,0

    Vanaf het eerste contact hadden we een goed gevoel bij Pikeur Makelaars. De communicatie verliep prettig en duidelijk, vragen werden snel beantwoord en we werden gedurende het hele verkoopproces goed op de hoogte gehouden. Er werd met ons meegedacht en we hadden het gevoel dat er echt aandacht was voor onze situatie. De verkoop is professioneel aangepakt en we zijn erg tevreden over het resultaat. We kunnen Pikeur Makelaars van harte aanbevelen aan iedereen die een betrokken en deskundige makelaar in de regio Lochem zoekt.

Alle beoordelingen (29)

Kantoorgegevens

Markt 8
7241 AA LOCHEM
  • Ma09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Di09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Wo09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Do09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • Vr09:00 - 12:30, 13:30 - 17:00
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten