

Overzicht
9,4
75 beoordelingen
15
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met HOME makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Specialisaties
Beleggen, Nieuwbouw, Woningfotografie, Woningstyling
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
SCVM
Talen
Duits, Engels, Nederlands

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
- Patrick Oude EgberinkMakelaar (Directeur)
- Pam LoohuisNVM Makelaar
- Femke WesterhofNVM Makelaar
- Femke Oude EgberinkOfficemanager
- Richard SchasfoortNVM Register Makelaar (Directeur)
- Elles ter WeeNVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 75 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 87% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,5
Goede begeleiding en duidelijke communicatie. Ford samenwerking met de fotograaf. Er is een snelle verkoop gerealiseerd.
Een verkoper
•10,0
Het contact was prettig, zowel van kantoorpersoneel als van de makelaar zelf. Hij bleek de omgeving en prijs deskundig in te schatten en kwam daardoor met een reëel voorstel. Tevreden dus!
Een verkoper
•10,0
Wij hebben makelaar Patrick oude Egberink leren kennen als een zeer ervaren en deskundige makelaar. Hij legde alle stappen duidelijk uit en heeft ons uitstekend geholpen bij zowel de verkoop van onze woning als de aankoop van onze nieuwe woning. De communicatie verliep erg soepel en Patrick was altijd goed bereikbaar. De gezamenlijke WhatsApp-groep met de makelaar, de ondersteuning en ons was daarbij erg handig. De gemaakte foto's en video waren super mooi en gaven een goed beeld van onze woning waardoor die snel verkocht werd. Team Home en Patrick hartelijk dank!
Kantoorgegevens
7556 BG Hengelo
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoOp afspraak



Sociale media