

Overzicht
9,3
67 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met BURGERSDIJK MAKELAARS . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Nieuwbouw, Recreatie
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
FIABCI
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Marc-Jan DerksenNVM Makelaar
Linda SchuurmanOfficemanager
Marc van OlderenNVM Register Makelaar (Directeur)
Annemieke StratingOfficemanager
Pieter van SoestNVM Makelaar
André den HartogNVM Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 67 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 81% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een koper
•10,0
Pieter heeft ons fantastisch geholpen. We zagen het ons droomhuis en met de support van Pieter is de aankoop in één keer gelukt. Vele bezichtigingen, teleurstellingen, etc zijn ons bespaard gebleven!
Een koper
•9,0
Makelaar was goed bereikbaar en deskundig. Wist ons bij ons als kopers goed de emotie te temperen om het beste resultaat te behalen.
Een verkoper
•10,0
Goede kennis van wat er op de markt gebeurt en beweegt, daardoor efficiënte verkoop in korte tijd. Directe terugkoppeling, goed bereikbaar voor al je vragen. Aanrader!
Kantoorgegevens
3722 AD BILTHOVEN
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten







Sociale media