

Overzicht
9,4
54 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Beumer Maarssen. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Taxaties
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT,
WFT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Cindy HooglandMakelaar
Marcel van den BergNVM Register Makelaar (Directeur)
Manon van der MispelFotograaf
Tamar RoozenbeekMarketingmedewerker
Saskia Kinnegin-van TesselOfficemanager
Angela MeijersCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 54 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 83% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,5
Onze dochter heeft via deze makelaar Beumer haar woning verkocht en had daar een prima ervaring mee en hebben daarom ook deze makelaar genomen. Ook wij een prima ervaring meegemaakt de begeleiding was beheerst en professioneel Cindy Hoogland is erg ervaren en heeft ons hier erg goed geholpen zij was erg gemotiveerd om haar zaakjes goed te regelen ook in nazorg niets dan lof. Zou een ieder ander dit kantoor aanbevelen
Een verkoper
•10,0
Het was een hele fijne makelaar. Die met alles voor je klaar staat. Bedankt Marcel voor de goeie service
Een verkoper
•9,5
Wij kunnen onze relatie kort samenvatten met Cindy Hoogland heeft in ons eerste contact ruimschoots de tijd genomen om ons uit te leggen hoe het proces gaat verlopen. Ook waren de personen op kantoor zeer bereidwillig en hielpen ons als wij vragen hadden. De teksten die Cindy uitgewerkt hadden spraken zeer tot de verbeelding en de foto’s waren perfect verwerkt in de funda site. Makelaar Beumer verdient alle credits voor een succesvolle resultaat om ons huis snel en correct te verkopen waar wij een heel gevoel aan overhouden.
Kantoorgegevens
3607 JB Maarssen
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaGesloten
- ZoGesloten








Sociale media