

Overzicht
9,0
12 beoordelingen
3
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met RMA \ VERECOS. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Verhuur
Financieel advies
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
NWWI,
NRVT,
SCVM,
WFT,
SEH,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
A.J.M. (Ad) van de GriendtNVM Register Makelaar
M.(Marcel) DaalhuizenHypotheekadviseur
M. (Maron) MiedemaHypotheekadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 12 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 47% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Het was niet de eerste keer dat ik met deze makelaar te maken heb gehad. Evenals de eerste keren heb Ik veel steun en goede adviezen van hem gehad.
Een verkoper
•9,0
Zo vaak verkoop je geen huis dus prijs/kwaliteit is amper in te schatten maar RMA Verecos heeft ons goed geholpen, netjes op de hoogte gehouden, kennis van zaken. Enige verbeterpuntje dat ik kan bedenken is eerder melden dat een Energielabel noodzakelijk is bij verkoop, dat werd wat krap (maar kwam goed!).
Een verkoper
•8,0
Prima contact. Alleen het laatste stukje was de verkoop blijkbaar voor hun al niet meer ´interessant´.
Kantoorgegevens
3981 EA Bunnik
- MaOp afspraak
- DiOp afspraak
- WoOp afspraak
- DoOp afspraak
- VrOp afspraak
- ZaGesloten
- ZoGesloten