office-banner
Beumer De Meern Logo

Beumer De Meern

Woon grootste dromen
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,4

65 beoordelingen

11

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Beumer De Meern. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Monument, Nieuwbouw

Certificaten

NWWI

VastgoedCert

NRVT

WFT

Talen

Nederlands

Omschrijving

Jouw vertrouwde makelaar in De Meern en Leidsche Rijn!


Ben je op zoek naar jouw droomhuis in Vleuten, De Meern of Leidsche Rijn? Of zoek je een ervaren makelaar om jouw huis in de omgeving Utrecht te verkopen? Beumer Vleuten-De Meern en Leidsche Rijn staat voor je klaar! Met een gespecialiseerde vestiging in Vleuten-De Meern en Leidsche Rijn kunnen we onze klanten hier nĂłg beter bedienen. Onze ervaren makelaars en binnendienst medewerkers hebben ruime kennis van de verschillende wijken en buurten en staan voor je klaar met bewezen woondiensten en vrijblijvend woonadvies. We zijn gecertificeerd volgens de laatste vereisten van het NVM en werken ieder jaar hard om gecertificeerd te blijven.


De Beumer missie is helder: jouw woondromen verwezenlijken door een unieke combinatie van actuele vakkennis, vernieuwende dienstverlening en betrokken hulpvaardigheid. Ben je op zoek naar een ervaren fullservice makelaar die jou volledig ontzorgt op jouw woondossier in Vleuten-De Meern of Leidsche Rijn? Dan zijn wij jouw woonspecialist.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Mevr. C. van Gorkom, Verkoper in 2025

“Wij zijn super geholpen door Sofie. Een enthousiaste makelaar die veel kennis heeft. Ook is zij erg goed om je gerust te stellen als je twijfels heb. Ze is super duidelijk en de gemaakte afspraken komt ze ook goed na.”

Medewerkers

  • Niek Maathuis - NVM Register Makelaar
    Niek MaathuisNVM Register Makelaar
  • Sophie Herr - NVM Makelaar
    Sophie HerrNVM Makelaar
  • Debby van Bentum - Makelaar
    Debby van BentumMakelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 65 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 86% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Mevr. C. van Gorkom

    •
    Verkoper
    •

    10,0

    Wij zijn super geholpen door Sofie. Een enthousiaste makelaar die veel kennis heeft. Ook is zij erg goed om je gerust te stellen als je twijfels heb. Ze is super duidelijk en de gemaakte afspraken komt ze ook goed na.

    24 apr. 2025

  • Een Funda gebruiker

    •
    Verkoper
    •

    10,0

    Deskundigheid, top service en een groot netwerk in midden Nederland maken dit de makelaar die je zoekt. Aanrader.

    23 apr. 2025

  • Een Funda gebruiker

    •
    Koper
    •

    9,0

    Fijn geholpen in deze hectische huizenmarkt door makelaar Chris van den Assem. Betrouwbaar en sympathiek.

    14 apr. 2025

Alle beoordelingen (65)

Kantoorgegevens

Meerndijk 7
3454HM De Meern
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media