

Overzicht
9,8
15 beoordelingen
2
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Ans de Wijn Woningen B.V.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Taxaties
Aanhuur
Verkoop, aankoop, taxatie en verhuur.
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Paul SmeuldersNVM Register Makelaar (Directeur)
Freja MerkenhofCommercieel Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 15 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Ik ben ontzettend tevreden over de manier waarop mijn makelaar mijn vakantiewoning heeft verkocht. Vanaf het eerste gesprek straalde hij vertrouwen en deskundigheid uit. De communicatie was altijd helder en snel en ik voelde me echt gehoord in het hele proces. Dankzij zijn inzet en persoonlijke aanpak is de verkoop soepel verlopen en sneller dan verwacht. Een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een makelaar die echt met je meedenkt!
Een verkoper
•9,5
Prima makelaar. Vriendelijk, kundig, komt afspraken na. Woning snel en goed verkocht. Eventuele extra verzoeken of vragen worden makkelijk beantwoord.
Een verkoper
•10,0
Paul Smeulders is een top Makelaar. Heeft ons super goed geholpen met het verkopen van ons ouderlijk huis. Echt een aanrader ! 🎊
Kantoorgegevens
3584 AA Utrecht
- Ma08:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo08:00 - 17:30
- Do08:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media