office-banner
De Keizer makelaars Houten Logo

De Keizer makelaars Houten

Als jij verliefd wordt, blijven wij nuchter!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,2

88 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met De Keizer makelaars Houten. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Taxaties

  • Financieel advies


Specialisaties

Woningstyling, Woningfotografie, Bedrijfsruimte, Buitenlands vastgoed, Herbestemmen, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

WOZ

SEH

WFT

FFP

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Bezichtigen, aankopen, verkopen, taxeren, het is voor ons dagelijkse kost. We kennen de buurt en zijn als geen ander op de hoogte van de lokale woningmarkt. Of je nu je woning wilt verkopen, begeleiding wilt in de aankoop, een taxatierapport nodig hebt, een nieuwbouwwoning zoekt of op zoek bent naar financieel advies; wij hebben alle disciplines in huis! Want alles onder één dak, dat is wel zo gemakkelijk.

Wij zijn ervan overtuigd dat wij met ons makelaarskantoor de kunde, de contacten, de kennis en met name de inzet hebben om je goed van dienst te zijn. Wij zijn een kantoor met pit!

In Midden-Nederland kun je bijna overal bij ons binnenlopen. We hebben vestigingen in Nieuwegein, Houten, Vleuten, Utrecht, Maarssen en Vianen. We leren je graag goed kennen, want dat levert het beste advies: inhoudelijk en realistisch. Met deze aanpak kochten én verkochten we al duizenden woningen.

Wil jij ook een succesverhaal? Neem dan contact op met ons kantoor bij jou in de buurt!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Anne Marie heeft veel verstand van de markt in Houten en heeft de kijkers voor ons huis gastvrij ontvangen en ze rustig het huis laten bekijken. We hebben ons huis voor een mooie prijs kunnen verkopen en zijn blij met de begeleiding van de Keizer!”

Medewerkers

  • Anne Marie van Bentum - NVM Register Makelaar
    Anne Marie van BentumNVM Register Makelaar
  • Robin de Beer - Vastgoedadviseur
    Robin de BeerVastgoedadviseur
  • Alitsa Doumas - Commercieel Medewerker
    Alitsa DoumasCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 88 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 77% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Anne Marie heeft veel verstand van de markt in Houten en heeft de kijkers voor ons huis gastvrij ontvangen en ze rustig het huis laten bekijken. We hebben ons huis voor een mooie prijs kunnen verkopen en zijn blij met de begeleiding van de Keizer!

  • Een koper

    10,0

    Robin heeft ons mega goed geholpen met de aankoop van ons huis! Hij was snel en makkelijk in contact, voor ons was het de eerste keer om een huis te kopen en dat is een spannende nieuwe ervaring. Geen vraag was teveel en Robin legt alles met geduld en duidelijkheid uit. Ook Alitsa van snel in contact en mega behulpzaam. Dankjullie voor het realiseren van onze wensen en de fijne samenwerking. Robin je bent een topper!

  • Een verkoper

    9,0

    Het contact verliep uitstekend. De begeleiding was prima. Anne Marie is zeer deskundig en het contact met kantoor verliep ook soepel.

Alle beoordelingen (88)

Kantoorgegevens

Schonenburgseind 38
3995 DC Houten
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media