office-banner
van Oord Makelaars Logo

van Oord Makelaars

Alle tijd voor jou!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,6

57 beoordelingen

4

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met van Oord Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Aanhuur

  • Verhuur

  • Taxaties

Je overweegt om je huis te verkopen of te kopen. Spannend! En best ingewikkeld. Een huis is immers meer dan een stapel stenen. Het is een gevoel als ver(en) aankoopmakelaar begrijpen we dat maar al te goed.


Specialisaties

Nieuwbouw, Winkels, Recreatie

Certificaten

NWWI

NRVT

SCVM

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Herken je dit? Je hebt net het ontbijt op en wilt aan de slag gaan. Je bespreekt nog even het aankoopgesprek dat je hebt gehad voor je nieuwe huis. De twijfel slaat toe. Hebben we dat nou goed begrepen? Je wilt niet de hele dag met vragen blijven rondlopen. Wat doe je dan? Je belt ons gewoon even! Leggen wij het nog eens haarfijn uit.

Dat is nou precies waarom wij al ruim 17 jaar thuis in IJsselstein zijn. We snappen dat je niet elke maand een huis koopt of verkoopt. Het is en blijft een spannend en best ingewikkeld proces. Je hebt veel aan je hoofd. En eigenlijk wil je gewoon gaan genieten.

De klok is misschien wel de belangrijkste factor. Soms moet je snel keuzes maken en soms wil je ruim de tijd nemen om iets uit te zoeken. Daarom staan we als team achter elke koper en verkoper, en helpen we met advies, met expertise, met ervaring en soms gewoon met een geruststellend gesprek

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Van Oord begeleid je op hele eigen en kundige wijze door het verkoopproces. Ik ben enorm tevreden over hun werkwijze: open, professioneel en persoonlijk.”

Medewerkers

  • Shirley van Rijswijk - Meenhorst  - Officemanager
    Shirley van Rijswijk - Meenhorst Officemanager
  • David van Oord - NVM Register Makelaar (Directeur)
    David van OordNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Johan Leenheer - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Johan LeenheerNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Elgin Aykan  - Marketingmedewerker
    Elgin Aykan Marketingmedewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 57 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    8,8

    Makelaar schakelt snel wanneer nodig met aandacht en respect. Geeft een eerlijk advies die passend is.

  • Een verkoper

    10,0

    Van Oord begeleid je op hele eigen en kundige wijze door het verkoopproces. Ik ben enorm tevreden over hun werkwijze: open, professioneel en persoonlijk.

  • Een verkoper

    8,0

    Het kantoor en makelaar was goed bereikbaar. Sympathiek en ondernemend. Samenwerking met ons was goed. Ze zijn zichtbaar.

Alle beoordelingen (57)

Kantoorgegevens

Benschopperstraat 35
3401 DG IJSSELSTEIN
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media