

Overzicht
8,7
10 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met GroeneRaedt Makelaars & Rentmeesters. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Verhuur
Specialisaties
Woningfotografie, Woningstyling, Herbestemmen, Onteigening, Bedrijfsruimte, Agrarisch en landelijk vastgoed
Certificaten
VastgoedCert,
NWWI,
NRVT
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Rosaline DonkerAdministratief Medewerker
Maritt van DonselaarAdministratief Medewerker
Wim VeldhuizenTaxateur
Christiaan van BeusekomNVM Register Makelaar & Taxateur
Piet van DijkNVM Makelaar- Willeke OskamAdministratief Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 10 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 49% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•8,0
Bij GroeneRaedt makelaars & Rentmeesters zijn de mensen vriendelijk, er is snelle communicatie en ze hebben verstand van zaken.
Een verkoper
•9,0
Deskundig advies, en ze weten veel uit het gebied, en hebben veel kennis in huis, wij hebben dit als zeer fijn ervaren.
Een verkoper
•9,0
Wij zijn goed geholpen. Groene readt Makelaars en Rentmeesters is vakkundig, doelgericht en klantvriendelijk.
Kantoorgegevens
3947 BD LANGBROEK
- Ma08:00 - 17:00
- Di08:00 - 17:00
- Wo08:00 - 17:00
- Do08:00 - 17:00
- Vr08:00 - 17:00
- ZaGesloten
- ZoGesloten
Sociale media