office-banner
Meer Makelaar | Qualis Logo

Meer Makelaar | Qualis

Deskundig & betrokken, Qualis Makelaar
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,5

102 beoordelingen

7

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Meer Makelaar | Qualis. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Financieel advies

  • Verhuur


Specialisaties

Nieuwbouw, Woningstyling

Certificaten

NWWI

NRVT

SEH

WFT

SCVM

VastgoedCert

Talen

Nederlands, Engels

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Integer, onafhankelijk en deskundig

De 3 redenen voor het grote succes van Meer Makelaar in de driehoek Utrechtse Heuvelrug, De Vallei en de Betuwe. Onze ervaren makelaars zijn werkzaam in hun eigen woonomgeving en lopen daardoor net even een stap harder om uw opdracht zo goed mogelijk uit te voeren. Kopen of verkopen? Wij doen MEER.


Wij gaan voor langdurige relaties en werken altijd in het belang van onze klanten. Onze toegevoegde waarde blijkt uit de kwaliteit en deskundigheid van onze mensen die samen hard werken om al jouw woonwensen mogelijk te maken. Wij zijn deskundig.


Wij hebben voor meer dan 90 jaar aan werkervaring in de makelaardij in huis. Deze kennis gebruiken we om jou zo goed mogelijk te adviseren. Daarnaast werken wij enkel met gecertificeerde NVM-makelaars die bekend zijn in de lokale woningmarkt. Wij zijn betrokken.


Wij werken in onze eigen woonomgeving en hebben daardoor een uitgebreid (sociaal) netwerk. We zijn dus altijd snel op de hoogte van alle (komende) ontwikkelingen.


We nodigen u van harte uit voor een vrijblijvende kennismaking met ons kantoor. Neem gerust contact met ons op via 0317-614375 of stuur een e-mail naar info@meermakelaar.nu. We kijken ernaar uit om u te ontmoeten!

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Wat een topteam: ons huis binnen 3 weken verkocht in de vakantietijd! Het verkopen van een huis brengt altijd spanning met zich mee, zeker midden in de vakantieperiode. We startten het traject met John en Roos, maar omdat John al snel van zijn welverdiende vakantie ging genieten, heeft Roos het overgrote deel van het werk verzet. En dat deed ze echt fantastisch! Het contact met haar voelde meteen heel fijn, warm en persoonlijk. Ze reageert ontzettend snel op vragen en haar updates vlak na de bezichtigingen waren elke keer perfect. Roos heeft de vaart er echt ingehouden, ontzettend deskundig gehandeld en daardoor was ons huis gewoon binnen 3 weken verkocht. We zijn Roos en John ontzettend dankbaar voor deze fijne begeleiding!”

Medewerkers

  • Fred Vermeer - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Fred VermeerNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Lisa Keuken - NVM Makelaar
    Lisa KeukenNVM Makelaar
  • John van Dam - NVM Register Makelaar
    John van DamNVM Register Makelaar
  • Roos van Wijk - NVM Assistent-makelaar
    Roos van WijkNVM Assistent-makelaar
  • Lia Beijer - NVM Assistent-makelaar
    Lia BeijerNVM Assistent-makelaar
  • Sabine Bross - Officemanager
    Sabine BrossOfficemanager
Beoordelingen gemiddelde
9,5

Het gemiddelde is gebaseerd op 102 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 86% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Wat een topteam: ons huis binnen 3 weken verkocht in de vakantietijd! Het verkopen van een huis brengt altijd spanning met zich mee, zeker midden in de vakantieperiode. We startten het traject met John en Roos, maar omdat John al snel van zijn welverdiende vakantie ging genieten, heeft Roos het overgrote deel van het werk verzet. En dat deed ze echt fantastisch! Het contact met haar voelde meteen heel fijn, warm en persoonlijk. Ze reageert ontzettend snel op vragen en haar updates vlak na de bezichtigingen waren elke keer perfect. Roos heeft de vaart er echt ingehouden, ontzettend deskundig gehandeld en daardoor was ons huis gewoon binnen 3 weken verkocht. We zijn Roos en John ontzettend dankbaar voor deze fijne begeleiding!

  • Een verkoper

    10,0

    Contact met makelaar was uitstekend. Onze contactpersoon Lia heeft werkelijk de hele verkoop voor ons gedaan. Wij werden door haar steeds op de hoogte gehouden van de bezichtigingen die zij voor ons had gedaan. Ook de styling heeft zij heel goed uitgevoerd. Een goede fotograaf was ook beschikbaar en heeft mooie foto's gemaakt. Contact met de notaris onderhouden, ook i.v.m. machtigingen waardoor wij, allebei slecht ter been, thuis de machtigingen konden ondertekenen en niet naar de notaris hoefden te komen. Er is veel kennis in huis van de woningmarkt met actieve medewerkers. Kortom een makelaar die ik aan iedereen kan aanbevelen. Ton van der Wekken

  • Een verkoper

    10,0

    Voor de tweede keer fantastisch geholpen door het kundige team van Meer makelaar. Ze denken over alles mee, zijn realistisch en adviseren met oog voor de wensen van verkopers. Wij hadden ons huis nu snel verkocht zonder stress en veel werk! Hun persoonlijke aanpak en aandacht was weer bijzonder prettig.

Alle beoordelingen (102)

Kantoorgegevens

Herenstraat 49
3911 JB Rhenen
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media