office-banner
Ditters - Ede Logo

Ditters - Ede

Makelaardij, Hypotheken & Verzekeren
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

218 beoordelingen

28

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Ditters - Ede. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur

  • Aanhuur

  • Financieel advies

Wij begeleiden je bij aankoop, verkoop, verhuur en taxaties van woningen. Daarnaast bieden wij hypotheek- en verzekeringsadvies, zodat je met vertrouwen de juiste keuzes maakt. Alles onder één dak, met persoonlijke service en marktkennis.


Specialisaties

Nieuwbouw, Beleggen, Herbestemmen, Bedrijfsruimte, Horeca, Kantoren, Winkels

Certificaten

NWWI

NRVT

VastgoedCert

Talen

Engels, Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Bij Ditters draait alles om wonen zonder zorgen. Of je nu een huis koopt, verkoopt, een hypotheek nodig hebt of je woonrisico’s wilt verzekeren – wij regelen het. Alles onder één dak, met specialisten die jou écht verder helpen.


Met vijf vestigingen in Amersfoort, Arnhem, Ede, Veenendaal en Wageningen kennen we de markt als geen ander. We helpen je niet alleen bij de aan- en verkoop van je woning, maar ook bij nieuwbouw, taxaties, verbouwingen en verhuur. Onze hypotheek- en verzekeringsadviseurs zorgen ervoor dat je toekomst financieel goed geregeld is.


Samen vinden we niet alleen een huis, maar ook een thuis.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Van A tot Z zeer prettig samengewerkt met het deskundige team van Ditters. Deze makelaar kan ik een ieder warm aanbevelen.”

Medewerkers

  • Annelies van Veluw - Boer - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Annelies van Veluw - BoerNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Eric van de Peppel - NVM Register Makelaar & Taxateur
    Eric van de PeppelNVM Register Makelaar & Taxateur
  • Bert Breunissen - Makelaar (Directeur)
    Bert BreunissenMakelaar (Directeur)
  • Arjan ter Maat - Afdeling Buitendienst
    Arjan ter MaatAfdeling Buitendienst
  • Ruben van de Fliert - Verzekeringsadviseur
    Ruben van de FliertVerzekeringsadviseur
  • Samantha Bos - Commercieel Medewerker
    Samantha BosCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 218 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 94% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Van A tot Z zeer prettig samengewerkt met het deskundige team van Ditters. Deze makelaar kan ik een ieder warm aanbevelen.

  • Een verkoper

    9,3

    De contacten met Ditters waren er fijn. Altijd vriendelijk en zeer behulpzaam, ontzorgend, meedenkend, er werd altijd tijd genomen voor mijn vragen, ik ontving steeds snelle reacties. Ik zou iedereen Ditters Makelaars willen aanraden.

  • Een verkoper

    10,0

    We zijn ontzettend goed geholpen door Thijs & Annelies. Het contact voelde persoonlijk, we konden altijd bellen met vragen en ook de overige communicatie verliep zeer prettig. Wij raden Ditters zeker aan, ze beschikken over marktkennis, deskundigheid en de juiste begeleiding, in toch wel een erg belangrijke stap zoals het verkopen van je huis.

Alle beoordelingen (218)

Kantoorgegevens

Stationsweg 89
6711 PM Ede
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media