office-banner
Mobach Makelaardij Logo

Mobach Makelaardij

Ruim € 10.000,- meer uit uw huis halen?
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,2

37 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Mobach Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

Verkoop, aankoop en taxaties


Specialisaties

Herbestemmen, Monument

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Duits, Engels, Nederlands

Omschrijving

Natuurlijk wilt u het beste resultaat, dat is evident. Wij vinden echter niet alleen het resultaat belangrijk maar ook het proces. Goede en snelle communicatie met u als klant maar ook met de potentiële koper van uw huis. De juiste informatie verstrekken op het juiste moment. Afspraken nakomen en altijd op tijd zijn. Er voor zorgen dat elke kijker met een goed gevoel uw woning verlaat. Al deze aspecten zorgen voor een prettig en soepel proces. Het klinkt allemaal wellicht simpel en voor de hand liggend maar het zijn deze zaken die, als je ze consequent uitvoert, zorgen voor een optimaal resultaat.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Het was erg plezierig met Onno te werken, hij is deskundig, kent Wageningen als zijn broekzak en was altijd beschikbaar. Uitstekende makelaar en van harte aanbevolen. ”

Medewerkers

  • Onno van den  Berg - NVM Register Makelaar
    Onno van den BergNVM Register Makelaar
  • Marije Mobach - Officemanager
    Marije MobachOfficemanager
Beoordelingen gemiddelde
9,2

Het gemiddelde is gebaseerd op 37 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Het was erg plezierig met Onno te werken, hij is deskundig, kent Wageningen als zijn broekzak en was altijd beschikbaar. Uitstekende makelaar en van harte aanbevolen.

  • Een verkoper

    8,8

    Makelaars kosten zijn per definitie te hoog. Mobach hanteert niet de hoogte tarieven vergeleken met andere

  • Een verkoper

    9,3

    bekwaam, betrouwbaar, lokaal, goed bereikbaar, vriendelijk

Alle beoordelingen (37)

Kantoorgegevens

Mouterij 5
6706 AX WAGENINGEN
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media