

Overzicht
9,3
58 beoordelingen
12
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Van de Water Makelaars Tilburg. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Financieel advies
Taxaties
Specialisaties
Bedrijfsruimte, Kantoren, Nieuwbouw, Winkels, Beleggen, Herbestemmen
Certificaten
VastgoedCert,
SEH,
NRVT,
WFT
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Cees van de WaterMakelaar (Directeur)
Bas RoelandsHypotheekadviseur
Bart van de Water Makelaar (Directeur)
Vanessa Gans- RozenbrandSecretaresse
Liesbeth TetterooNVM Assistent-makelaar
Marie-José van de Water- MartensDirecteur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 58 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 79% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,3
Zeer deskundig geholpen en het traject snel doorlopen. Uitstekende communicatie gedurende het verkooptraject. Snelle terugkoppeling van gesprekken en bezichtigingen.
Een verkoper
•7,0
Contact verliep prima met de makelaar. Er was steeds een duidelijkheid van de stand van zaken. Prettige makelaar om mee samen te werken om ons huis te verkopen.
Een verkoper
•9,0
Het contact met onze makelaar was prima. Zelfs in zijn vakantie werd de mail gelezen en beantwoord. De afgelopen jaren heeft hij ons begeleid van de oude naar onze nieuwbouwwoning. Een heel traject maar niets was hem te veel. Hij kent de markt van de omgeving in de wijk de Reeshof van onze huidige woning en weet de verkoopprijs goed in te schatten. Uiteindelijk is onze woning in pak weg 2 dagen verkocht. Subliem! Paul Hulskes van makelaardij van de Water uit Tilburg is een topper.
Kantoorgegevens
5037 LG Tilburg
- Ma08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Di08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Wo08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Do08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- Vr08:30 - 12:30, 13:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten








Sociale media