Overzicht
9,2
26 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Naber Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Certificaten
NWWI ,Ā
NRVT ,Ā
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coƶperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Een Funda gebruiker, Verkoper in 2025
Medewerkers
- Hanneke NaberMakelaar
- Michel KlinkenbergNVM Register Makelaar & Taxateur
- Dirk de BrouwerNVM Register Makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 26 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 49% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een Funda gebruiker
ā¢Verkoperā¢10,0
14 jun. 2025
Goed, deskundig, alert en erg waardevol contact gehad afgelopen periode. Goede opvolging van de afspraken, goede adviezen over wat we wel en niet moesten doen!
14 jun. 2025
Dhr. Schrijen
ā¢Verkoperā¢9,0
10 jun. 2025
Dirk heeft gedegen marktkennis, geeft vakkundig advies, en zorgt voor goede en vriendelijke begeleiding, zowel richting verkopende als kopende partij. Aanrader!
10 jun. 2025
Een Funda gebruiker
ā¢Verkoperā¢9,3
6 mei 2025
Prettig, maar professioneel contact met de makelaar. Kennis van zaken wordt gedeeld.Slagvaardig in het verkoopproces.
6 mei 2025
Kantoorgegevens
5038 CG TILBURG
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten