

Overzicht
9,3
102 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met ERA Makelaardij Amerstreek. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Aankoop
Taxaties
Verkoop, aankoop, taxaties en verhuur van woningen
Specialisaties
Monument, Woningfotografie
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Joris DetrieNVM Register Makelaar (Directeur)
Maarten VerkaaikNVM Register Makelaar (Directeur)
Ursula DictusNVM Assistent-makelaar
Saskia van den BroekOfficemanager
Monique RullensCommercieel Medewerker
Era DuckMarketingmedewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 102 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 92% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Joris Detrie van ERA Makelaars heeft ons al jaren vóór de uiteindelijke verkoop vriendelijk en duidelijk geadviseerd. Hij nam steeds de tijd om uit te leggen hoe het verkoopproces werkt, dacht mee over mogelijkheden en hield ons tussentijds op de hoogte van de waardeontwikkeling. Toen we uiteindelijk besloten ons huis te verkopen, voelde alles vertrouwd en goed voorbereid. We zijn zeer tevreden over zijn begeleiding.
Een verkoper
•10,0
We hebben de samenwerking met onze makelaar als ontzettend prettig ervaren. Het contact verliep altijd soepel en duidelijk, en we werden continu goed op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen en bezichtigingen. Er werd echt met ons meegedacht en alles werd professioneel geregeld. Dankzij de fijne communicatie en het realistische advies hebben we ons huis vlot en voor een mooie prijs kunnen verkopen. Een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding en een makelaar die we absoluut zouden aanraden!
Een verkoper
•10,0
Contact verliep prima, waren zeer behulpzaam en vriendelijk. Je kon altijd contact opnemen als je nog vragen had. Al met al een prettige ervaring.
Kantoorgegevens
4941 GH Raamsdonksveer
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media