office-banner
ViaOns Makelaardij Logo

ViaOns Makelaardij

Deskundig & flexibel kantoor, service staat voorop
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,3

44 beoordelingen

2

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met ViaOns Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verhuur


Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands, Engels, Duits

Omschrijving

Een huis verkopen is een spannende aangelegenheid. Dat doet u niet vaak. Het is onze professie en die deskundigheid willen we graag met u delen. In overleg met u bepalen we de beste manier van verkopen voor uw woning. De vraagprijs, de wijze van presenteren, bezichtigingen en onderhandeling, alles bespreken we van te voren. We doen dit op een manier waar u zich prettig bij voelt.We kunnen u een voordelige manier van verkopen aanbieden voor een vaste lage courtage van €. 1.500,= inclusief BTW. Hierbij neemt u een groot deel van de werkzaamheden (denk aan aanleveren van tekst en foto's, bezichtigingen en meer) voor uw rekening, onder onze begeleiding natuurlijk. Er zijn een paar spelregels in acht te nemen die we u graag uit komen leggen.Of we kunnen de vertrouwde manier van verkopen, full-service, bieden. Hierbij nemen we u alle werk uit handen en leveren we maatwerk tegen een concurrerend tarief.Waarvoor u ook kiest, bij ons staat voorop dat u de juiste begeleiding krijgt.

Ook voor aankoopbegeleiding, taxaties en een waardebepaling van uw woning bent u bij ViaOns aan het juiste adres.

Door de flexibele instelling kunt u ook buiten reguliere tijden bij ons terecht!

Voor meer informatie, beoordelingen etc. kunt u terecht op onze site www.viaons.nl

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Van begin tot eind van het verkoopproces een goede begeleiding. We zijn zeer tevreden over deze makelaar. Altijd meedenken en steeds met de juiste oplossing voor problemen. Deze makelaar zullen we ook aan andere verkopers of kopers aanbevelen.”

Medewerkers

  • Caroline P.J.M. de Vos - Commercieel Medewerker
    Caroline P.J.M. de VosCommercieel Medewerker
  • L.G.Eric de Vos - NVM Register Makelaar
    L.G.Eric de VosNVM Register Makelaar
Beoordelingen gemiddelde
9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 44 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 91% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,3

    Erg aardige man! Goede duidelijke uitleg over wat we konden verwachten. Goed bereikbaar voor onze vragen. Wij zijn erg tevreden!

  • Een verkoper

    10,0

    Van begin tot eind van het verkoopproces een goede begeleiding. We zijn zeer tevreden over deze makelaar. Altijd meedenken en steeds met de juiste oplossing voor problemen. Deze makelaar zullen we ook aan andere verkopers of kopers aanbevelen.

  • Een verkoper

    9,0

    Een zeer empatische makelaar is Eric de Vos. Doet alles in overleg en probeert ook mee te denken. Is een fijn klein makelaarskantoor met persoonlijke begeleiding.

Alle beoordelingen (44)

Kantoorgegevens

De Moerkens 19
4614 GT BERGEN OP ZOOM
  • Ma09:00 - 17:00
  • Di09:00 - 17:00
  • Wo09:00 - 17:00
  • Do09:00 - 17:00
  • Vr09:00 - 17:00
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media