Lemmens Makelaardij , 200 verkopen met cijfer 9,8!

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Verhuur


Specialisaties

Bedrijfsruimte, Beleggen, Herbestemmen, Kantoren, Monument, Nieuwbouw, Winkels

Certificaten

VastgoedCert

Talen

Duits, Engels, Nederlands

Beoordelingen gemiddelde
9,8

Het gemiddelde is gebaseerd op 44 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Zeer vriendelijke en vakkundige makelaar die snel en direct werkt. Dit allemaal voor een uitmuntende prijs en kwaliteit verhouding

  • Een koper

    10,0

    Betrokken en deskundig aankoopmakelaar. Ze denkt echt met je mee, geeft goed advies waar je op moet letten. Een betrouwbaar partner die het kopen van een woning stuk makkelijker en prettig maakt. Simpel te bereiken via whatsapp en bellen. Zet zich echt in om de beste deal te realiseren.

  • Een verkoper

    10,0

    Esther Lemmens is een TOP- makelaar. Kundig, en op en top voor de klant. Altijd is ze voor je bezig, zelfs in de avond in het weekend, of in haar vakantie. Ze is van alles op de hoogte, helpt waar nodig, en geeft goede tips. Wij zouden haar zeker aanbevelen als je op zoek bent naar een makelaar.

Alle beoordelingen (44)

Kantoorgegevens

Ringbaan-Oost 493
5017 AB TILBURG
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten