

Overzicht
9,6
32 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Vink Makelaardij. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Verhuur
Taxaties
Aankoop
Specialisaties
Woningfotografie, Nieuwbouw, Woningstyling
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Duits, Engels, Frans, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Marinda Schouten
Erik VinkNVM Register Makelaar
Karin ElemansAdministratief Medewerker
Helma van Zwol - Vanwesenbeek NVM Assistent-makelaar
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 32 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 70% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,3
Na een duidelijke en heldere uitleg over het proces, wordt alles goed en helder gecommuniceerd. Alle afspraken zijn nagekomen en de afwikkeling van de verkoop is soepel gegaan.
Een verkoper
•9,0
Zeer tevreden over de werkzaamheden van Vink Makelaardij! meewerkend en staan open voor eigen ideeën. Al en met is onze verkoop enorm soepel en snel verlopen! echte aanrader!
Een verkoper
•10,0
Fantastische makelaar. Weet wat er speelt en geeft eerlijk advies. Goed bereikbaar en denkt fijn mee in het hele proces.
Kantoorgegevens
4625 GG Bergen op Zoom
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media