office-banner
Bogaers Makelaardij - Jouw persoonlijke makelaar!  Logo

Bogaers Makelaardij - Jouw persoonlijke makelaar!

De makelaar die verkoopt
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,4

6 beoordelingen

1

Medewerker

NVM

Vereniging

Misschien verkopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Bogaers Makelaardij - Jouw persoonlijke makelaar! . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Aankoop

  • Taxaties

  • Verkoop


Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Bij Bogaers Makelaardij ben je aan het juiste adres voor het kopen of verkopen van je woning. Je werkt samen met een betrokken en laagdrempelig makelaarskantoor met een sterke kennis van de woningmarkt in Made, Oosterhout, Breda en omstreken. We nemen de tijd om je écht te leren kennen, want een huis koop of verkoop je niet elke dag. Het moet goed voelen en bij je passen — daar helpen we je graag bij.


Je bepaalt zelf hoe ver onze begeleiding gaat. Verkoop je je woning liever zelf, of laat je alles met een gerust hart aan ons over? Wat je ook kiest: een huis verkopen hoeft helemaal niet duur te zijn. Dankzij ons grote netwerk en een actieve aanpak zorgen wij voor de juiste koper voor jouw woning.


Heb je al een woning op het oog of ben je nog volop aan het zoeken? Als NVM-aankoopmakelaar staan we naast je in het hele proces. We denken met je mee, letten op de details en onderhandelen scherp, zodat jij met vertrouwen de juiste keuze maakt en jouw droomhuis kunt kopen.


Als NVM-makelaar staan we voor kwaliteit en deskundigheid. Daarnaast werken we samen met ervaren hypotheekadviseurs in de regio. Zo kunnen we je een compleet en eerlijk advies geven bij de aan- of verkoop van je woning. Eén aanspreekpunt, korte lijnen en alles goed geregeld.


Ons motto zegt precies waar we voor staan:

Van Dromen naar Wonen – wij helpen je graag.

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2025

“De bevlogenheid waarmee deze makelaar zijn werk doet is bewonderingswaardig. Wat een service en professionele benadering. Bogaers makelaardij is echt een topbedrijf, aanrader!”

Medewerkers

  • Ronnie Bogaers  - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Ronnie Bogaers NVM Register Makelaar (Directeur)
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 6 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 73% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    De bevlogenheid waarmee deze makelaar zijn werk doet is bewonderingswaardig. Wat een service en professionele benadering. Bogaers makelaardij is echt een topbedrijf, aanrader!

  • Een verkoper

    8,0

    Goed ingelicht keurig geregeld bij het kopen van mijn nieuwe appartement en het verkopen van mijn eigen huis

  • Een verkoper

    10,0

    Contact verliep heel goed, en hij heeft ons goed geholpen met aankoop en verkoop van ons huis. Fijne makelaar.

Alle beoordelingen (6)

Kantoorgegevens

Nieuwstraat 22 c
4921 CX MADE
  • Ma09:00 - 17:45
  • Di09:00 - 17:45
  • Wo09:00 - 17:45
  • Do09:00 - 17:45
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoGesloten

Sociale media