office-banner
Makelaarshuys Geraldine  Logo

Makelaarshuys Geraldine

GERALDINE, ALTIJD TOT JE DIENST!

Overzicht

9,4

18 beoordelingen

5

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Makelaarshuys Geraldine . Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Taxaties

  • Aankoop


Specialisaties

Woningfotografie

Certificaten

VastgoedCert

NWWI

NRVT

Talen

Nederlands

Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Wij zijn heel erg tevreden over de begeleiding van Makelaarshuys Geraldine bij de verkoop van onze woning. Vanaf het eerste contact heeft zij alles op een zeer professionele en deskundige manier aangepakt. De prachtige brochure die voor onze woning was samengesteld, presenteerde het huis perfect. Tijdens de bezichtigingen nam ze uitgebreid de tijd voor potentiële kopers en wist ze hen op een enthousiaste, persoonlijke en professionele manier te informeren. We werden gedurende het hele verkoopproces goed ondersteund en konden altijd rekenen op duidelijke uitleg en advies. Daarnaast is de bereikbaarheid van Makelaarshuys Geraldine echt een groot pluspunt. Vragen werden snel beantwoord en er werd altijd actief meegedacht. Dankzij de betrokkenheid, deskundigheid en persoonlijke aanpak van Geraldine hebben wij het verkoopproces als zeer prettig ervaren.”

Medewerkers

  • Geraldine Schouten - NVM Register Makelaar (Directeur)
    Geraldine SchoutenNVM Register Makelaar (Directeur)
  • Quinty Wintermans - Commercieel Medewerker
    Quinty WintermansCommercieel Medewerker
  • Guusje van Hooijdonk - Commercieel Medewerker
    Guusje van HooijdonkCommercieel Medewerker
  • Veerle Som - Commercieel Medewerker
    Veerle SomCommercieel Medewerker
  • Lisanne WagenaarCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,4

Het gemiddelde is gebaseerd op 18 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 77% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    9,3

    Fijne makelaar met veel kennis. Ze kan snel schakelen en denkt goed mee. Zowel bij aan- als verkoop fijn geholpen.

  • Een verkoper

    10,0

    Wij zijn heel erg tevreden over de begeleiding van Makelaarshuys Geraldine bij de verkoop van onze woning. Vanaf het eerste contact heeft zij alles op een zeer professionele en deskundige manier aangepakt. De prachtige brochure die voor onze woning was samengesteld, presenteerde het huis perfect. Tijdens de bezichtigingen nam ze uitgebreid de tijd voor potentiële kopers en wist ze hen op een enthousiaste, persoonlijke en professionele manier te informeren. We werden gedurende het hele verkoopproces goed ondersteund en konden altijd rekenen op duidelijke uitleg en advies. Daarnaast is de bereikbaarheid van Makelaarshuys Geraldine echt een groot pluspunt. Vragen werden snel beantwoord en er werd altijd actief meegedacht. Dankzij de betrokkenheid, deskundigheid en persoonlijke aanpak van Geraldine hebben wij het verkoopproces als zeer prettig ervaren.

  • Een verkoper

    8,5

    Zeer fijn en persoonlijk contact. Alle verwachtingen werden open besproken en argumenten gegeven waarom wel of niet voor iets gekozen kon worden. Fijne begeleiding. Zeer veel kennis ook over de markt maar ook de technische kennis en inzichten werden gegeven.

Alle beoordelingen (18)

Kantoorgegevens

Heksenakker 76
4823 JP BREDA
  • Ma09:00 - 17:30
  • Di09:00 - 17:30
  • Wo09:00 - 17:30
  • Do09:00 - 17:30
  • Vr09:00 - 17:30
  • ZaOp afspraak
  • ZoOp afspraak