

Overzicht
9,2
92 beoordelingen
7
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met M2 Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Financieel advies
M2 Makelaars maakt het makkelijk: verkopen, kopen, taxeren of hypotheekadvies – wij regelen het. Met 20+ jaar ervaring en een frisse aanpak voor een zorgeloos én succesvol resultaat!
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
NWWI,
NRVT,
VastgoedCert
Talen
Nederlands, Engels
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Marco van der KnaapNVM Register Makelaar & Taxateur
Martin MaranusNVM Register Makelaar & Taxateur
Rogier VoorzaatVastgoedadviseur
Eric GiesbertzHypotheekadviseur
Diana PouwelseAdministratief Medewerker
Elly TheuneAdministratief Medewerker
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 92 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 90% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•9,0
Het contact met de makelaar ging snel en met kennis van zaken ,verder zijn alle te volgen afspraken goed en duidelijk uitgelegd
Een verkoper
•8,5
Martin is een deskundige makelaar. Hij heeft ons goed geholpen. De binnendienst werkt vlot en nauwkeurig.
Een verkoper
•9,0
Zeer goede communicatie! Er werd een whatsapp groep gemaakt zodat iedereen telkens op de hoogte was. Na iedere bezichtiging keurig een video met terugkoppeling! Alles verliep prima!
Kantoorgegevens
4382 MA Vlissingen
- Ma09:00 - 17:00
- Di09:00 - 17:00
- Wo09:00 - 17:00
- Do09:00 - 17:00
- Vr09:00 - 17:00
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten


Sociale media