

Overzicht
9,6
57 beoordelingen
6
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien (ver)kopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Van de Ridder Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Aankoop
Verkoop
Verhuur
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
SCVM,
VastgoedCert
Talen
Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2026
Medewerkers
Anne BonestrooNVM Makelaar
L.D.M. (Linda) van de RidderNVM Register Makelaar
Rody SchotsmanAfdeling Beheer
Sharon van RoemburgCommercieel Medewerker
July SchotsmanSecretaresse
Eveline van de BuntVastgoedadviseur
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 57 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 47% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
heel persoonlijk en er word geluisterd naar je wensen en er word duidelijk gemaakt hoe de markt ervoor staat en hoe daarop gereageerd word. een leuk en professioneel team.
Een verkoper
•10,0
Contact en begeleiding was super! Van begin tot eind is alles geadviseerd en begeleidt, inclusief alle voorbereidingen.
Een verkoper
•9,5
Prettige, duidelijke en directe communicatie. Je weet waar je aan toe bent. Goede begeleiding en een fijn team. Plannen om je huis te verkopen dan ben je bij van de Ridder Makelaars aan het juiste adres.
Kantoorgegevens
3862 BH NIJKERK
- Ma09:00 - 17:30
- Di09:00 - 17:30
- Wo09:00 - 17:30
- Do09:00 - 17:30
- Vr09:00 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media