office-banner
Van der Horst Vastgoed Makelaars Logo

Van der Horst Vastgoed Makelaars

Enthousiast, eigentijds en ervaren!
Bel Stuur e-mail

Overzicht

9,6

18 beoordelingen

3

Medewerkers

NVM

Vereniging

Misschien (ver)kopen?

Ga vrijblijvend in gesprek met Van der Horst Vastgoed Makelaars. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je (toekomstige) huis waard is in de huidige markt.

Vraag adviesgesprek aan
Huis illustratie

Diensten & kenmerken

  • Verkoop

  • Aankoop

  • Aanhuur

  • Verhuur

  • Taxaties

Een huis verkopen is voor ons dagelijkse kost. Wij worden namelijk gelukkig van alle facetten die te maken hebben met de aankoop of verkoop van een woning. Uw belang staat echter voorop en dat is de basis van waaruit wij met u de samenwerking aangaan


Specialisaties

Monument, Beleggen, Nieuwbouw, Woningstyling, Woningfotografie, Veiling, Bedrijfsruimte, Herbestemmen

Certificaten

NWWI

VastgoedCert

NRVT

SCVM

WFT

Een promotiefoto voor op kantoor

Omschrijving

Zoekt u een makelaar die van de hoed en de rand weet en uw belangen voor 100% voorop stelt? We stellen ons graag aan u voor. Wij zijn Van der Horst makelaars uit Nijkerk en onze aanpak is anders dan bij andere makelaarskantoren. Herkent u dat enthousiaste gevoel als u een droomhuis op het oog heeft? Dat gevoel hebben wij ook zodra wij onze klanten kunnen ondersteunen in de aankoop of verkoop van een huis. Voor ons is dat dagelijkse kost en daar gaan onze harten sneller door kloppen. Als u uw woning wilt verkopen of uw droomhuis heeft gevonden, dan is het wel zo prettig dat u een deskundige partner kunt inschakelen. Wij weten uit ervaring welke hobbels u zult moeten nemen en vertellen u precies waar het op staat. Want daar heeft u tenslotte het meeste aan. Bent u benieuwd naar wat wij voor u kunnen betekenen? Kom zeker vrijblijvend met ons kennismaken! De koffie staat klaar! Team Van der Horst Makelaars.


Vereniging

Dit kantoor is lid van de NVM.

De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.

Lees meer

Klanten zeggen

Verkoper in 2026

“Jan en zijn team zijn fijn om mee te werken! Kordaat, snel en de markt op zijn duimpje kennend! Een édhte aanbeveling waard!”

Medewerkers

  • Lijdi van Drie - Officemanager
    Lijdi van DrieOfficemanager
  • Jan van der Horst - NVM Register Makelaar
    Jan van der HorstNVM Register Makelaar
  • Helene Koelewijn - Commercieel Medewerker
    Helene KoelewijnCommercieel Medewerker
Beoordelingen gemiddelde
9,6

Het gemiddelde is gebaseerd op 18 beoordelingen in de laatste 24 maanden.

De makelaar nodigde afgelopen jaar 60% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.

Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer

  • Een verkoper

    10,0

    Jan en zijn team zijn fijn om mee te werken! Kordaat, snel en de markt op zijn duimpje kennend! Een édhte aanbeveling waard!

  • Een verkoper

    10,0

    Vd Horst (Jan) kent de huizenmarkt van Nijkerk goed. Er wordt snel en met veel aandacht gehandeld (no nosense). Het hele traject van prijs bepalen tot verkoopmoment is zorgeloos, alles wordt goed geregeld met daarbij goede en adequate communicatie. Afronding, het tekenmoment op kantoor, als je daarvoor kiest, is informeel en geeft beide partijen een goed gevoel. Kortom, een zeer ervaren makelaar met een vriendelijke professionele aanpak.

  • Een verkoper

    6,3

    Was een gemakkelijke verkoop dus geen uitzonderlijk prestatie verricht maar wel prima werk geleverd.

Alle beoordelingen (18)

Kantoorgegevens

Holkerstraat 12
3861 CE NIJKERK
  • Ma08:30 - 17:30
  • Di08:30 - 17:30
  • Wo08:30 - 17:30
  • Do08:30 - 17:30
  • Vr08:30 - 17:30
  • ZaGesloten
  • ZoGesloten

Sociale media