

Overzicht
9,5
47 beoordelingen
4
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Cornelis Aten BV. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Verhuur
Aanhuur
Taxaties
Certificaten
VastgoedCert,
NRVT,
NWWI,
Adfiz
Talen
Engels, Nederlands
Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
- Cindy Jak
- Berlinda Havik
- Mark DikNVM Register Makelaar
- Esther Minnebo
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 47 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 100% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Een top makelaar waar je top Service krijgt.
Een verkoper
•10,0
Wij zijn erg tevreden over onze verkoopmakelaar Mark Dik. Hij beschikt over veel kennis van de woningmarkt en alle ontwikkelingen daarin. Dankzij zijn advies en aanpak was onze woning binnen een week verkocht. De communicatie en begeleiding verliepen uitstekend: duidelijk, vriendelijk en altijd bereikbaar wanneer we vragen hadden. Kortom, een fijne en deskundige makelaar die wij zeker aanraden!
Een koper
•10,0
Wij zijn ontzettend tevreden met de aankoop van onze nieuwe woning via Cornelis Aten. Makelaar Mark is deskundig, vriendelijk en uitstekend op de hoogte van de woningen en ontwikkelingen in de omgeving. Dankzij zijn begeleiding verliep het hele aankoopproces soepel en met vertrouwen.
Kantoorgegevens
1521 DN Wormerveer
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten