

Overzicht
9,5
46 beoordelingen
5
Medewerkers
NVM
Vereniging
Misschien verkopen?
Ga vrijblijvend in gesprek met Barnhoorn Vermeer Makelaars o.g.. Zo kun je bijvoorbeeld te weten komen wat je huis waard is in de huidige markt.
Vraag adviesgesprek aanDiensten & kenmerken
Verkoop
Aankoop
Taxaties
Verhuur
Specialisaties
Nieuwbouw
Certificaten
VastgoedCert
Talen
Engels, Nederlands, Duits

Omschrijving
Vereniging
Dit kantoor is lid van de NVM.
De Nederlandse Coöperatieve Vereniging van Makelaars en Taxateurs (NVM) is met ruim 4400 aangesloten makelaars/taxateurs de grootste ledenorganisatie van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen. Een NVM-makelaar is deskundig, persoonlijk betrokken en ontzorgt je bij de aankoop en/of verkoop van jouw woning.
Lees meerKlanten zeggen
Verkoper in 2025
Medewerkers
Jan BarnhoornNVM Register Makelaar
Danique RiemensNVM Makelaar
Diana BarnhoornNVM Register Makelaar- Alexander BuisCommercieel Medewerker
Barnhoorn Vermeer makelaars
Beoordelingen
Het gemiddelde is gebaseerd op 46 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 79% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer
Een verkoper
•10,0
Deze makelaar heeft inmiddels al diverse huizen voor onze familie verkocht en aangekocht. Dit alles naar volle tevredenheid.
Een verkoper
•10,0
Het contact met Barnhoorn Vermeer verliep prima. Jan Barnhoorn heeft mij 10 jaar geleden ook geholpen met de verkoop van mijn 1ste huis. Nu heeft hij mij geholpen met de aankoop van mijn nieuwe huis en de verkoop van mijn oude huis. Barnhoorn Vermeer is een top makelaarskantoor. !
Een verkoper
•9,0
Contact met de makelaar verliep goed. Ze zijn goed bereikbaar. Hebben veel ervaring en kennen het gebied en de plaatselijke woningmarkt van haver tot gort. Ze zijn proactief en denken met je mee.
Kantoorgegevens
1171 DA Badhoevedorp
- Ma08:30 - 17:30
- Di08:30 - 17:30
- Wo08:30 - 17:30
- Do08:30 - 17:30
- Vr08:30 - 17:30
- ZaOp afspraak
- ZoGesloten
Sociale media